Kripto Haber

Analistten Korkutan Cardano Tahmini: Bu Seviyelere Dalabilir!

Cardano, piyasa geneline ayak uydurmadığı için ilk 10’daki 3. sıradaki yerini kaybetti. Diğer altcoin projeleri Bitcoin ile birlikte yükselirken, ADA çoğunlukla durgun kalıyor. Analist Best Owie’ye göre ilgisizlik nedeniyle ADA’nın düşüşü derinleşebilir.

Cardano, akıllı sözleşme özelliğine rağmen talep göremiyor

Geçen ay akıllı sözleşmeler özelliği başlatıldığında proje etrafında yaratılan heyecana rağmen, ADA için destek azaldı. 3 doların üzerindeki yarışı, ilk 3 sırayı elde etmek için Binance yerel tokeni BNB’yi geride bıraktı. Ancak ADA bir kez daha bu pozisyondan vazgeçti ve 4. sıraya düşerken BNB yükseldi ve ADA’yı piyasa değerinde 9 milyar dolar geride bıraktı.

ADA daha fazla zarar görebilir mi?

Cardano projesi son zamanlarda piyasayı hareketlendiren bir habere sahip değil. Daha küçük Cardano odaklı girişimlere yatırım yapan projeyle ilgili haberler var. Ancak, proje etrafında hiçbir şey hype yaşanmıyor.

Merkezi olmayan finans (DeFi) alanına girişi ertelendi çünkü Blockchain’i artık akıllı sözleşmeleri destekleyebilse de, kullanıcılara merkezi olmayan finans hizmetleri sağlamak için gereken protokolleri oluşturmak zaman alıyor. Geliştiriciler, merkezi olmayan uygulamalarını (DApp’ler) ağda dağıtmak için çok çalışıyorlar ve Cardano Vakfı bu projelere destek sağladı, ancak Blockchain de kullanıcıları çekmek için yeterli DeFi protokolünün olması biraz zaman alabilir.

Cardano (ADA), destek ve momentumda önemli bir gelişme görmüyorsa, analiste göre 2 doların altına düşme riskiyle karşı karşıya kalabilir. Topluluğu, şu anda toplam arzının %70’inden fazlasının yatırıldığı en güçlü tutma hislerinden bazılarına sahip. Bununla birlikte, analiste göre ADA havuzlarına önemli miktarda para gelmeden, fiyatın 1,7 dolar aralığını yeniden test edebileceğini görebilecek bir düşüş eğilimi devam edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.