Bitcoin

Analistten Korkutan DOGE, SHIB ve Altcoin Kestirimleri: 2022’de…

IG Group’un yan kuruluşu DailyFX’in kıdemli döviz stratejisti Christopher Vecchio, kısa müddet evvel Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’in (DOGE) 2022 yılını düzgün geçirmesi durumunda çok şaşıracağını söyledi. İşte detaylar…

Analist, DOGE ve SHIB’in düzgün bir yıl geçireceğini düşünmüyor

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere 2021 yılına damga vuran göğüs coin’lerin başında DOGE ve SHIB geldi. Lakin DailyFX’in stratejisti Christopher Vecchio, yalnızca Elon Musk’ın bu paraları Twitter’da “pumplayarak” kurtarabileceğine inanıyor:

Dogecoin ve Shiba Inu, Elon Musk üzere biri Twitter’da pumplamazsa, düzgün bir yıl geçirirse çok şaşırırım.

Vecchio, Bitcoin konusunda da düşüşte olsa da, BTC’nin en az etkilenen kripto para ünitesi olacağına inanıyor. Lakin analist, altcoin’ler ve göğüs coin’lerin “daha derin” kayıplar göreceğini varsayım ediyor. Vecchio, amiral gemisi kripto para ünitesinin varsayım edilen 100.000 dolarlık amaca ulaşamamasının akabinde Bitcoin’in daha geniş kripto pazarıyla birlikte “bir inanç krizi” yaşadığını da ekliyor. 100.000 dolarlık BTC kestirimi; Fundstrat’ın analisti Tom Lee, stok-akış modelinin yaratıcısı PlanB ve çok daha fazla şahıstan gelmişti. Analist ayrıyeten, faal cüzdan sayısı ile birlikte zincir içi süreçlerin düştüğüne de işaret ediyor.  

Vecchio, 2021’in teşvik için “başarılı bir yıl” olduğunu tez ediyor, lakin bu yıl her şeyin kıymetli ölçüde farklı olmasını bekliyor. ABD Federal Rezervi de faiz oranlarını yükseltmenin eşiğinde. Son olarak analist, risk dürtülerinin düşmeye başlayabileceğine dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.