Alt Coin

Analistten NFT ve Metaverse Kestirimleri: Bu Top 10’a Girecek!

Analistlerin görüşlerine nazaran Metaverse 5 yıl içinde yaygınlaştığında NFT’ler de yükselecek. Analist, kriptonun toparlanmaya başladığını ve NFT talebinin süratle arttığını söylüyor. NFT arama hacmi, Google trendlerinde Crypto’yu geçti. Analist, kripto oyunlarına dikkat etmenizi tavsiye ediyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

NFT yükselen kıymet olacak

Youtube kripto analisti JRNY, 2021’in sona ermesiyle birlikte piyasaların genel olarak toparlanacağına inanıyor. Ona nazaran, toparlanma zati Bitcoin’in 51.000 doların üzerine çıkmasıyla başlıyor.

Cardano %10, Terra Luna %15, Sandbox ise %22 arttı ve bu sonuncunun 2022’de bir noktada birinci 10 kripto para ünitesinden biri olacağına inanıyor analist. 2022’ye girerken, JRNY NFT şu anda, NFT için birinci defa kriptoyu aşan büyük bir global arama ilgisi olduğunu doğruladı. JRNY, gerçekleşmesinin en az beş yıl süreceğini düşündüğü metaverse’in ana akım haline gelmesini beklediğini belirtiyor. NFT setlerinin çok yüksek bir yüzdesinin, artlarında uygun takımları olmadığı için kaybolacağı konusunda uyarıyor.

Metaverse ilgi toplamaya başladıkça, NFT’lere daha fazla şirket dahil oluyor, diyor analist. Nike, Adidas, Snoop Dog, Steve Aoki, Grimes ve daha fazlası metaverse NFT’lerine giriş yapıyor. Ve bu devam edecek zira toplumsal medyanın geleceğinin yönlendiği meta cihanda bir rol oynamak istiyorlar. Bunun yanı sıra, birçok NFT artık oyunlar ve başka şeyler için ekosistemlerinde mükafatlar ve yarar sağlamak için kendi kripto para ünitelerini yaratıyor. JRNY, 2022 için Ethereum, Cardano ve Avalanche ile 2022 için birinci 100 ortasında şu anda en düzgün seçimlerinden biri olan Chainlink (LINK) konusunda optimist. Bunun nedeni, rastgele bir kripto projesinden en fazla iştiraki elde etmeleridir. Özetlemek gerekirse, meta data deposu ve NFT’ler için Chainlink‘ten gelen büyük bir kullanım durumu olacağını söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.