Alt Coin

Analistten Savlı Varsayım: Bu Altcoin, Devleri Devirebilir!

Ünlü bir kripto analisti, esasen bir çıkış yılı yaşamış olan 2. katman ölçeklenebilirlik tahlili altcoin için 2022 fiyat gayeleri belirliyor. Finansal eğitim YouTube kanalı InvestAnswers, 377.000 abonesine, proje birkaç büyük satın alma yaptıktan sonra Poligon’un (MATIC) nereye gideceğini düşündüğünü söylüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Devleri devirebilecek altcoin

InvestAnswers’ın açıklamaları o denli:

Yeni Ethereum [ETH] fiyat kestirim modellerimden kimilerini hesaba kattım. Yeni EIP-1559 yanmasını hesaba kattım. Yardımcı olabilecek yeni ZK [sıfır bilgi çerçevesi] özelliklerini ve kazanımlarını dikkate aldım. Bundan yola çıkarak, 2022 için yeni fiyat varsayımlarım: en düşük [3,90 dolar] olan ayı durumumdan, gelecek yıl için 4,61 dolar olan beklenen ve 6,31 dolarlık yüksek durumuma kadar. Bunlar çıkış planımızı belirlememiz için kritik olacak.

 Stratejist ayrıyeten, MATIC konusunda neden uzun vadeli yükseliş eğiliminde olduğunu açıklayan dikkate bedel temel gelişmelerden de bahsediyor. “Poligon MATIC çok zincirli hale geliyor. Uniswap, Polygon’a taşınacak bir başkasıdır, zira Uniswap gas fiyatları nedeniyle acı çekiyor ve Polygon’a geçmek için ezici bir oy kullandılar” diyor. Polygon’un ölçeklendirme teknolojileri repertuarını ZK toplamaları biçiminde geliştirmek için de büyük adımlar attığını söylüyor. Analiste nazaran, ZK özetleri çok kıymetlidir, zira ana zincirde anında doğrulanan yüzlerce zincir dışı süreci bir ortaya getirir ve sonuç olarak daha süratli sonuç verir. Analist diyor ki:

Yaptıkları satın almalardan ikisi: birincisi Hermez [250 milyon dolara açık kaynaklı ZK toplaması] ve daha sonra Ethereum kapasitelerini genişletmek için kısa müddet evvel 400 milyon dolara [ZK muhafazalı başlangıç] Mir Protokolünü satın aldılar. 2022’nin tamamı ZK özetleriyle ilgili olacak. Poligon bir canavardır. Şu anda 14. sırada. Algorand ve Chainlink’ten daha büyük…Bu çok kolay bir halde en yeterli 10 kriptodan biri olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.