Alt Coin

Analistten Uçuk Kestirim: Bu 3 Altcoin 100x Yolunda!

Aralık ayından bu yana kırmızı tarafta süreç gören kripto para piyasasında, “Korku ve Aç Gözlülük Endeksi” 10’a kadar geriledi. Lakin kripto analisti Joe Parys, düşük pahalı olduğuna inandığı 3 altcoin projesinin 100x yapabileceğini düşünüyor. Bu yazıda, kestirimlerin katılık bulundurmadığını akılda tutarak, analist Joe Parys’in 2022 beklentilerine göz atıyoruz.

Joe Parys’in 100x beklediği 3 altcoin projesi

Bahsedeceğimiz birinci düşük pahalı altcoin Polkadot (DOT), sırf token’lerin değil, rastgele bir bilgi yahut varlık çeşidinin cross chain transferini kolaylaştıran ve böylelikle Blockchain’lerin birbirleriyle birlikte çalışabilir olmasına müsaade veren, parçalanmış bir multi chain protokolüdür. Polkadot ayrıyeten, Web3 için bir temel sağlamak üzere tasarlanmıştır. Analiste nazaran Polkadot üzerine daha fazla proje inşa edilebilecek gerekli teknolojiyi sağlıyor. Son düzeltmede Polkadot ekosisteminin büyük ölçüde bedel kaybetmesi nedeniyle, analistin 100x paketinde birinci sırada yer alıyor.

Kriptokoin.com olarak derlediğimiz listedeki bir sonraki altcoin Shiba Inu (SHIB), Ağustos 2020’de “Ryoshi” takma ismi altında anonim olarak oluşturuldu. Bir yatırımcı topluluğu, Elon Musk ve Vitalik Buterin üzere şahsiyetlerin manşetleri ve toplumsal medya meme’leriyle süratle paha kazandı. Analiste nazaran SHIB yönelik dehşet azamide, fakat potansiyel olarak uzun vadede karşıtını yapıyor. Shiba’da hedef düşükten alıp yüksekten satmak ise Shiba etrafındaki hype’ın bir müddettir “sönük” olduğu söylenebilir. Ayrıca çok fazla parabolik fiyat aksiyonu de yok. Analiste nazaran bunlar, birçok insanın potansiyel olarak arayabileceği giriş noktaları olabilir.

Bedeli düşük olan son altcoin PancakeSwap (CAKE), kullanıcıların token alışverişinde bulunmasına, farming yoluyla likidite sağlamasına ve karşılığında pasif gelir elde etmelerine imkan tanıyan bir AMM-DeFi protokolüdür. PancakeSwap, bir likidite havuzuna karşı süreç yapmak için otomatik bir piyasa yapan (AMM) modeli kullanır. Bu havuzlar, fonlarını havuza yatıran ve karşılığında likidite sağlayıcı token’leri alan kullanıcılar tarafından doldurulur. Son piyasa düzeltmesinde CAKE fiyatı da derinleşti ve analiste nazaran yakında bir geri dönüş görebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.