Kripto Haber

Animoca Brands, Solana Üzerine Kurulan NFT Platformu için 8 Milyon Dolarlık Kaynak Toplama Turuna Öncülük Ediyor

Solana üzerine kurulu bir protokol olan Burnt Finance, Animoca Brands liderliğindeki bir finansman turunda 8 milyon dolar topladı. Ayrıca, değiştirilemez token (NFT) platformunu da piyasaya sürdü.

  • Başkent, personel eklemeye ve sanatçılar ve diğer Solana tabanlı projelerle ortaklıklar keşfetmeye gidecek.
  • Sokak sanatçısı Banksy’nin bir sanat eserini dijitalleştirilmiş bir versiyonunu NFT olarak satmadan önce yakmasıyla tanınan Burnt Finance, ayrıca müzayedeler içeren ve kullanıcıların dijital varlıkları basıp satmalarına olanak tanıyan NFT pazarını piyasaya sürdüğünü söyledi.
  • Turdaki diğer yatırımcılar arasında Alameda Research, Multicoin Capital, Valor Capital, Figment, Spartan Capital, HashKey, Terra, Fantom ve diğerleri yer aldı.
  • Alameda ve Multicoin, protokolün Mayıs ayında 3 milyon dolarlık bağış toplama turunu yönetti.
  • Anonimlik konusunda ısrar eden Burnt Finance ekibi, “Artık DeFi [merkezi olmayan finans] dünyaları ile NFT’ler arasında köprü kuran yeni işlevler geliştirirken Terra ve Fantom gibi diğer zincirlere genişlemeyi düşünüyoruz” dedi. e-postayla gönderilen açıklama.
  • Ekip, NFT’lere yönelik talebin artmaya devam ettiğini görüyor. DappRadar’dan Veri, NFT pazarının 2021’de 22 milyar dolara ulaştığını gösteriyor.

Daha fazlasını okuyun: Banksy Burners, Solana’da NFT Platformu Oluşturmak için 3 Milyon Dolar Artırdı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.