Kripto Haber

Animoca, Finansman Turu 500 Milyon Dolara Yükselirken KKR’den İnfüzyon Görüşmelerinde: Rapor

Küresel yatırım şirketi KKR, Bloomberg tarafından hazırlanan bir rapora göre, Animoca Brands’ın son finansman çabasına katılmak için görüşmelerde bulunuyor ve finansmanını turdan yaklaşık 500 milyon dolara çıkarıyor.

  • KKR, Animoca ile görüşmelerde bulunan birkaç yatırımcıdan biri, Bloomberg’in Çarşamba günü bildirdiğine göre, konuyu bilen kişilere atıfta bulundu.
  • Özel sermaye ve hedge fonları gibi alternatif yatırımları yöneten Wall Street firması, Winklevoss Capital, Soros Fon Yönetimi ve diğerlerinden toplanan ve geçen ay Animoca’nın değerini 5.5 milyar dolara çıkaran yaklaşık 360 milyon dolara eklenecek.
  • Animoca, oyna-kazan oyunu Axie Infinity, NBA Top Shot’ın arkasındaki şirket olan Dapper Labs ve en büyük OpenSea’yı içeren bir portföye sahip, değiştirilemez token (NFT) ve metaverse ile ilgili projelerde bir yatırımcıdır. NFT ticaret platformu.
  • Hong Kong merkezli Animoca, Ekim ayında 2.2 milyar dolarlık 65 milyon dolarlık fon artışının ardından son aylarda değerlemesini iki katından fazla artırdı.
  • KKR, CoinDesk ile iletişime geçtiğinde yorum yapmayı reddetti. Animoca, benzer bir talebe yanıt vermedi.

Daha fazlasını okuyun: Sandbox, 50 Milyon Dolarlık İnkübatör Programıyla Metaverse Startup’larını Artırıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.