Kripto Haber

Animoca Markaları NFT Veri Toplayıcı CryptoSlam’de 9 Milyon Dolarlık Tur Lideri

Fungible olmayan bir belirteç (NFT) endüstrisi veri toplayıcısı olan CryptoSlam, 9 milyon dolarlık aşırı talep edilen bir finansman turunu kapattı. Stratejik başlangıç ​​turu, Dapper Labs ve Axie Infinity’yi portföy şirketleri arasında sayan tanınmış bir NFT yatırımcısı olan risk sermayesi şirketi Animoca Brands tarafından yönetildi.

  • 2018 yılında kurulan CryptoSlam, CoinMarketCap’in kripto para birimleri için nasıl çalıştığına benzer şekilde, blok zincirler arası bir ilgi göstergesi olarak hizmet eden NFT koleksiyon sıralamaları sunar.
  • Yeni finansman, “agresif” bir işe alma planı, yeni ve mevcut blok zincirleri desteklemek için platform genişletme ve geliştiricilerin CryptoSlam platformunun üzerine inşa etmesine olanak tanıyan bir kurumsal NFT veri API’si dahil olmak üzere birkaç yeni ürünün piyasaya sürülmesi için kullanılacak. .
  • Finansman turu, aynı zamanda, aktör Ashton Kutcher ve yetenek yöneticisi Guy Oseary tarafından ortaklaşa kurulan risk sermayesi şirketi Mark Cuban ve Sound Ventures’ın tohum öncesi yatırımcılarını da içeriyordu. Son turdaki diğer önemli yatırımcılar arasında Binance Smart Chain, Stocktwits, LinkedIn kurucusu Reid Hoffman, Zynga’nın kurucusu Mark Pincus ve merkezi olmayan sanal oyun dünyası The Sandbox’ın kurucu ortağı ve COO’su Sebastian Borget yer aldı.
  • “Çapraz zincir toplama ve NFT veri analizi, açık meta veri deposunun geliştirilmesi için gerekli hizmetlerdir ve CryptoSlam kendisini bu alanda açıkça lider olarak kanıtlamıştır,” dedi Animoca Brands kurucu ortağı ve başkanı Yat Siu. basın bülteni.

Daha fazlasını okuyun: Animoca Brands, Web 3 Genişletme için Girişim Hızlandırıcı Brinc’e 130 Milyon Dolarlık Yatırım Yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.