Kripto Haber

Animoca Markaları Önde 6 Dolar. Merkezi Olmayan Borsa SOMA Finance için 5 Milyonluk Tur

Dijital varlıklar ve uyumlu dijital menkul kıymetler ticareti için merkezi olmayan bir borsa olan SOMA Finance, 6 doları tamamladı. Blockchain oyun ve açık metaverse şirketi Animoca Brands tarafından yönetilen 5 milyon tohumluk tur.

  • SOMA, kurumlar ve perakende yatırımcılar için tam uyumlu bir merkezi olmayan borsa (DEX) ve ürün paketi olmayı hedefliyor.
  • Önerilen hizmetler, yerleşik Müşterini Tanı (KYC) ve kara para aklamayı önleme (AML), dijital varlık ticareti ve izinsiz düzenlenmiş otomatik piyasa yapımını (AMM) içerir.
  • Şirket, Hong Kong merkezli merkezi olmayan finans (DeFi) platformu MANTRA DAO ile FINRA lisanslı bir komisyoncu-bayi yan kuruluşuna sahip New York merkezli Tritaurian Holdings arasında bir ortak girişim olarak kuruldu.
  • Turdaki diğer katılımcılar arasında Kenetic Capital, Griffin Gaming Partners, GSR, Token Bay Capital, Mind Fund, UNKNOWN VC, FOMOcraft, BCW Group, Tai Ping Shan Capital, Gate Ventures, 0x Ventures ve diğerleri yer aldı.
  • “SOMA’nın olduğuna inanıyoruz. Animoca Brands kurucu ortağı Yat Siu yaptığı açıklamada, finans, tokenize edilmiş hisse senetleri, menkul kıymet token teklifleri ve diğer çeşitli DeFi hizmetleri sunabilen lider, düzenleyici uyumlu merkezi olmayan bir borsa olmak için iyi bir konumda” dedi.

Daha fazlasını okuyun: Animoca Markalarının Değerlemesi İki Kattan Fazla, 5 Dolara Çıktı. Üç Ayda 5B

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.