Kripto Haber

Animoca Markalarının Değerlemesi İki Kattan Fazla, 5 Dolara Çıktı. Üç Ayda 5B

Fungible olmayan token (NFT) ve metaverse projelerinde bir yatırımcı olan Animoca Brands, 5 dolarlık bir değerleme ile neredeyse 360 ​​milyon dolar topladı. 5 milyar.

  • Finansman turu, Animoca’nın değerinin üç aydan kısa bir sürede ikiye katlanmasını temsil ediyor. Risk sermayesi şirketi 2 dolardan 65 milyon dolar topladı. Geçen yıl Ekim ayında 2 milyar değerleme.
  • Liberty City Ventures, Winklevoss Capital, Soros Fund Management ve 10T Holdings’in katkılarını içeren tura öncülük etti.
  • Animoca, Salı günü yapılan duyuruya göre, fonları satın alma ve yatırımları, ürün geliştirmeyi ve popüler fikri mülkiyet lisanslarını beslemek için kullanmayı planlıyor.
  • Şirketin portföyü, oyna-kazan oyunu Axie Infinity, NBA Top Shot’ın arkasındaki şirket olan Dapper Labs ve en büyük NFT ticaret platformu olan OpenSea dahil olmak üzere 150’den fazla NFT ile ilgili proje içermektedir. Ayrıca metaverse oyunu The Sandbox’ta çoğunluk hissesine sahiptir.
  • Son zamanlarda, Animoca, Solana üzerine kurulu bir NFT platformu olan Burnt Finance’e 8 milyon dolarlık bir finansman turu başlattı.

Daha fazlasını okuyun: Binance Akıllı Zincir ve Animoca Markaları Blockchain Oyun İçin 200 Milyon Dolarlık Program Hazırladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.