Kripto Haber

Apple Alum-Led Kyro Digital A Serisi Finansmanda 10 Milyon Dolar Artırdı

Kyro Digital, değiştirilemez tokenler (NFT’ler) ve merkezi olmayan özerk kuruluşlar (DAO’lar) için kripto etkin vitrinler oluşturmak için altyapı oluşturduğunu söylüyor ve 10 dolarlık bir kapanış gerçekleştirdi. milyon A Serisi finansman turu.

  • Kyro, blok zinciri agnostiktir, bu tür girişim fonlarının çoklu protokolleri ve kripto olarak katılımını destekler Çığ, Poligon, Ralli ve Tezos zincirlerinden. Decasonic, Drive Capital ve Fenbushi Capital stratejik yatırımlar sağladı.

  • Kyro, ödül programları, etkinlik biletleri ve üyelikler gibi dijital yardımcı programlar oluşturarak, kullanıcıların platformlarını kullanarak NFT’lerine daha fazla yardımcı program ekleyebileceklerini söylüyor.

  • Kyro’nun kurucusu Samir Arora, yaklaşık on yıl Apple’da çalıştı ve burada dağıtılmış uygulamalar için platformlar geliştirdi, blok zinciri teknolojisinin 0 ve 1. katmanlarının öncüsü . Arora aynı zamanda 1995’ten 2002’ye kadar web sitesi editörü sunan ilk şirketlerden biri olan NetObjects’in CEO’suydu.

  • “Hala milyarlarca insanımız var. Bir basın açıklamasında, “kripto için gemide” dedi. “Dijital varlıkların daha fazla faydaya sahip olduğu ve fiziksel ve dijital hizmet uygulamalarının IP sahiplerinin blok zincirlerdeki mevcut tekliflerin ötesinde uzun vadeli işlevsel değer sağlama kapısı olduğu bir dünya görüyoruz.”

  • (

  • 1997’deki ilk web yenilikçisi ödüllerinde CNET, Arora’yı World Wide Web’i şekillendiren 21 İnternet Öncüsü’nden biri olarak adlandırdı.

    Goldman Sachs Technology’nin eski küresel başkanı Brad Koenig de tura katıldı.Turun bir parçası olarak Kyro Digital yönetim kuruluna katılacak.

)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.