Alt Coin

Araştırmacı, 2022 İçin İzlenecek 5 Metaverse Coin Belirledi!

Blockchain tabanlı başarılı oyunların metaverse coin’leri sıcaklığını muhafazaya devam ediyor. Yeni yatırımcılar metaverse coin piyasasının geleceğine güveniyor ve büyük markalar yatırımlarını sürdürüyor. Bu yazıda, araştırmacı Paul Brabus’un 2022 radarına bakalım. Kriptokoin.com olarak analistin paylaşımlarını aktarıyoruz.

2022 metaverse coin radarı

  • En düşük hacimle başlayalım. Moon Rabbit (AAA), dijital eşyalar ve bilgiler üretebilen Yargı Alanı ismi verilen ağlarla orta yüz oluşturan Mount Olympus isimli bir kripto-konglomeradır. Yargı Alanları, muhakkak kullanım durumları için optimize edilmiş varlıklar ve protokoller yayınlayabilirler. Analiste nazaran 1,2 milyon dolar piyasa bedeliyle MoonRabbit ekosistemi, 2022 radarına alınabilir.
  • Metagalaxy Land (MEGALAND), merkezi olmayan, uzay temalı, oyna-kazan metaverse inşa ediyor. Proje, kullanıcıların sanal tecrübesi tepede yaşaması için öteki oyuncularla savaşmalarını sağlayan tarayıcı tabanlı bir gerçek vakitli strateji MMO’suna sahip. Analiste nazaran oyunun fragmanları ipuçları veriyor.
  • DeFi Degen Land (DDL), kullanıcıları için BTC yansıması içeren ve BSC ve Cronos Blockchain’leri destekleyen multi chain bir metaverse coin. Sıralamada birinci 100′ ulaşan oyuncular 50 ila 500 dolar ortasında nakit mükafatlar kazanabiliyor. Analiste nazaran oyun severlerin giderek daha fazla talep gösterebileceği bir metaverse coin.

Starlink (STARL) ve UFO Gaming (UFO)

İkinci sıradaki Starlink (STARL), Blockchain tabanlı iktisadıyla sanal ticareti mümkün kılan geniş bir 3D toplumsal kainatı. Burada STARL token kullanılıyor ve 0.00001728 dolardan süreç görüyor. Projeye dair yakın tarihli duyurularda geliştirici takım oyun içi heyecan veren manzaralar yayınladı.

Birinci sırada UFO Gaming (UFO), oyna-kazan modelinin başarılı metaverse coin temsilcisi. UFO Gaming, ekosistemlerini sanal bir arazi pazarına ve birinci NFT tabanlı oyunları Muhteşem Galactic’e sahip olacak olan Dark Metaverse olarak isimlendiriyor. Analiste nazaran stake uygulaması, NFT pazarı, Breeding mukavelesi, ikinci token lansmanı (UAP), oyun entegrasyonları ve beta oyun lansmanı projeyi harekete geçirebilecek adımlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.