Alt Coin

Araştırmacı, 2022’de İz Bırakacak 9 Metaverse Coin Belirledi!

Bu makale, 2022’de izlemek için piyasa bedeline nazaran en düşükten en yükseğe sıralanan 9 metaverse coin projesini, kripto araştırmacısı Mark Arguinbaev’in yorumlarıyla listeliyoruz. Daha fazla tahlil için “Koin Keşif” bültenimize göz atabilirsiniz.

İşte 2022 için metaverse coin izleme listesi

  • Birinci sıradaki Alien Worlds, Binance Smart Chain ve WAX ​​Blockchain ile entegre, oyna-kazan NFT oyunudur. Projenin 2-12 haftalık kilit vadeli stake seçenekleri ön planda. Kullanıcılar her misyon için TLM’de %5-20 ortasında çıkar elde edebiliyor. TLM, 151 milyon dolar piyasa bedeliyle 0.1657 dolardan süreç görüyor.
  • İkinci seçim Chromia, geliştiricilerin Dapp’ler oluşturmasını kolaylaştıran metaverse platformu. Proje, detaylı bir yol haritasına sahip. Planlar, Ethereum L2 temel alt sistemi ve Chromia uygulamalarının başka Blockchain’lerle etkileşime girmesini sağlayacak cross chain irtibat sistemini içeriyor. CHR 0.8505 dolardan süreç görüyor ve piyasa bedeli 482 milyon dolar.
  • Haziran 2018’de piyasaya sürülen CEEK VR, şu anda Target ve Best Buy üzere büyük perakende mağazalarında bulunan patentli bir VR gözlüğüne sahip metaverse platformu. CEEK VR, Lady Gaga, Ziggy Marley ve çok daha ziyadesiyle iştirak kurdu. CEEK, 355 milyon dolar piyasa kıymetiyle 0.4774 dolardan süreç görüyor.
  • Sıradaki Metahero, kullanıcıların büsbütün sürükleyicilik seviyesi yaratmak için ultra gerçekçi 3D tarama teknolojisi aracılığıyla kendilerini taramalarını sağlar. Projenin vizyonu, oyuncuların gerçek hayattaki görünümüne benzeyen son derece gerçekçi 3D avatarlarla on milyon kullanıcıyı metaverse’e dahil etmek. HERO 0.1004 dolardan süreç görüyor.
  • Beşinci sırada, metaverse ve oyun uygulamalarına yönelik Blockchain WAX, tanınan projeler Alien Worlds, Farmers World ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tanınan oyunlardan kimilerine mesken sahipliği yapıyor. WAX, 725 milyon dolar piyasa kıymetiyle 0.3796 dolardan süreç görüyor.
  • Bu liste Enjin’siz eksik kalırdı. Analistin dördüncü sıra seçimi, 1,7 milyonun üzerinde yüklemeyi aşan taşınabilir uygulamasıyla kripto piyasasındaki uzun ömürlü proje Enjin (ENJ). Metaverse projesi NFT uygulamaları için özel olarak geliştirilen Efinity Blockchain’i piyasaya sürdü. Yaklaşık 2 milyar dolar piyasa kıymetiyle 2.34 dolardan süreç görüyor.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Metaverse devleri: SAND, THETA ve MANA

  • Ağustos 2020’de piyasaya süren The Sandbox, piyasadaki önde gelen metaverse kripto projelerinden biridir. Analistin üçüncü sıra seçimi ve 4.41 dolardan süreç görüyor.
  • İkinci sıradaki sürülen THETA, yeni kuşak bir görüntü ve cümbüş Blockchain teknolojisidir. 4.6 milyar dolar hacmiyle 4.61 dolardan süreç görüyor.
  • Analistin birinci sıra seçimi Decentraland (MANA), piyasanın uzun ömürlü metaverse projesidir ve en kalabalık platforma sahip. Sanal dünyada fiyatsız cinsler mevcut ve Metamask aracılığıyla keşfedebilirler. MANA, piyasa bedeline nazaran 35.sırada ve 5.2 milyar dolar hacmiyle 2.87 dolardan süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.