Alt Coin

Araştırmacı: Bu 10 Metaverse Coin Ocak’a Damga Vurabilir!

Mevcut fiyatları kıymetlendirmek isteyenler metaverse coin trendini yakından takip ediyor. Bu yazıda, kestirimlerin mutlaklık bulundurmadığını unutmadan, kripto araştırmacısı Mark Arguinbaev’in listesinden 10 potansiyel projeyi inceleyelim.

İşte Ocak ayı için metaverse coin listesi

  • Alien Worlds (TLM), WAX Blockchain tabanlı tanınan metaverse coin oyunudur. Kullanıcıların ekosistemlerine katılarak pasif gelir elde etmelerini sağlayan NFT madenciliği ve staking mekaniğine sahip. Analiste nazaran TLM’nin en yeterli yanı, son derece düşük olan giriş maliyeti. Kullanıcılar, 10 dolardan daha az bir yatırımla Trillium madenciliğine başlayabiliyor.
  • Sırada, patentli VR gözlüğüyle CEEK VR (CEEK), analiste nazaran teknolojiyle 2022’de büyük fiyat artışları gösterebilir.
  • Victoria VR (VR), Unreal Engine takviyeli metaverse projelerinden biridir. Çok yakında, mal ve hizmet alıp satmasına ve daha pek çok şeye imkan tanıyan MMORPG özelliklerini içerecek. Analiste nazaran sanal dünya halka açıldığında ATH düzeyini rahatça kırabilir.
  • Metahero (HERO), kullanıcıların ultra gerçekçi 3D tarama teknolojisi ile kendilerini taramalarına ve metaverse’de kendilerinin kopyasını oluşturmalarına imkan tanıyor. Metahero, analistsin sözüyle “listedeki tüm projeler ortasında en sağlam topluluk takviyesine ve yatırımcı inancına sahip”.
  • WAX (WAXP), yeni metaverse coinler için tanınan seçeneklerden biri olarak hizmet veren Blockchain platformu. PoS düzeneği kullandığı için uzun vade potansiyele sahip. Ek olarak, yüksek gas fiyatlarına gereksinim duymuyor.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

  • Sıradaki THETA, Twitch gibisi Blockchain tabanlı yayın platformu. Katy Perry üzere ünlü sanatçılarla iştirakleri var. THETA, üzerine inşa edilebilecek bir dizi proje için TNT-20 token standardı üzerinde çalışıyor. THETA, ekosistemlerini geliştirmeye ve platformlarının sağlamlığını genişletmeye devam ederken, analiste nazaran 2022’de izlenmeye kıymet.
  • Sandbox (SAND), piyasa önderlerinden ve RPG özelliklerini dahil ederek kullanıcıların karakterlerini geliştirmelerine ve maharetlerini geliştirmelerine imkan tanıyor. Analiste nazaran mevcut fiyat düşüşü giriş fırsatı olarak kıymetlendirebilir.
  • Üçüncü sırada, manşetlere taşınan arazi satışlarıyla Decentraland (MANA), çeşitli oyunlarla pasif gelir imkânı sağlıyor. Burada konser, kumarhane, oyunlar ve cümbüşe dair çeşitli kulüplere katılabilirsiniz.
  • Sıradaki seçim, metaverse’lere altyapı vazifesi görecek Polygon (MATIC), Ethereum için ikinci katman ölçekleme tahlilidir. Analiste nazaran süratli süreçleri ve düşük maliyeleri MATIC’i tepelere taşıyacak.
  • Analistin birinci sıra seçimi, sayısız NFT ve metaverse projesine konut sahipliği yapmaya hazır Solana (SOL), Solana, dünyanın en süratli büyüyen ekosistemlerinden birine sahip. Analiste nazaran metaverse projeleri ve oyunları için en tanınan platformlardan biri haline gelecek. SOL, Binance ve FTX borsalarında listeleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.