Alt Coin

Araştırmacı: Piyasalar Yükselirken, Bu 5 Altcoin’e Odaklanın!

Araştırmacı Khashayar Abbasi, kripto piyasalar güzelleşirken izlenmesini tavsiye ettiği tanınan altcoin projeleri üzerinde duruyor. Bitcoin yükselirken, altcoinler de ilgi gördü ve fiyatlarını yükseltti. Kriptokoin.com olarak göz önünde bulundurulması gereken birinci beş altcoin projesine yakından bakıyoruz.

5 altcoin projesi hangileri ?

Shiba Inu. Shiba Inu, daha geniş kripto pazarlarındaki bir toparlanmanın ortasında göğüs coinler için öncülük ediyor. Yazım sırasında, SHIB son zamanlardaki en düşük düzeylerinden %70’in üzerinde bir artışla haftanın en düzgün performans gösteren varlıklarından biri haline geldi. Bu son artış, geliştiricilerin, mağazalarını Shiba Inu temalı imaj ve eserleri içerecek biçimde tekrar markalamayı kabul eden bir İtalyan fast-food zinciri olan Welly’s ile bir paydaşlık ilan etmelerinden günler sonra geldi.

Mina Protocol. MINA, yalnızca 22 KB boyutunda dünyanın en hafif blockchaini. Bu, ağda yapılan her süreçle birlikte artan, yüzlerce gigabayt depolama alanı kaplayan Bitcoin ve Ethereum üzere ağır emsalleriyle tam bir tezat oluşturuyor. MINA’nın fiyatı son zamanlardaki en düşük düzeylere nazaran %50’nin üzerinde arttı. Araştırmacıya nazaran önümüzdeki birkaç hafta için planlanan altyapı yükseltmeleriyle daha da yükselebilir.

Osmosis (OSMO), Cosmos ekosistemi için oluşturulmuş merkezi olmayan bir değişimdir. Proje yıla sert bir başlangıç ​​yapmış olsa da, son zamanlardaki en düşük düzeylerinden yaklaşık %30 arttı ve daha fazla üst hareket için hazır görünüyor. Cosmos ekosistemindeki projeler, piyasadaki öbür kripto paralardan daha yeterli performans gösterdikleri için son haftalarda yeni ilgi gördü.

Near Protocol (NEAR). NEAR, merkezi olmayan bir akıllı kontrat platformu ve Ethereum’un rakibidir. Ucuz ve süratli süreçler sunan NEAR, son haftalarda birçok kripto meraklısının dikkatini çekti. NEAR, öteki projelere kıyasla fiyatını düzgün tuttu ve şu anda son zamanlardaki en düşük düzeylerinden %40 arttı. Yakın vakitte başlatılan 800 milyon dolarlık hibe fonu ile bu, araştırmacıya nazaran ileriye dönük izlemeye paha bir proje.

Helium (HNT), tüm dünyada bulunan nodelar ağı üzerinden irtibat kurmak ve data göndermek için kablosuz aygıtları kullanan, Objelerin İnterneti (IoT) için merkezi olmayan bir ağdır. HNT ayrıyeten son zamanlardaki en düşük düzeylere nazaran %60’ın üzerinde bir artışla geçen haftanın en güzel performans gösteren varlıklarından biri oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.