Kripto Haber

Arculus’un Kripto Cüzdanı, Ödeme Kartı Firması CompoSecure’un Gelirini Artıracak: Needham

Needham hisse senedi araştırma analisti John Todaro Cuma günü müşterilerine verdiği bir notta, donanım kripto cüzdanı Arculus’un, Ledger ve Trezor gibi soğuk hava deposu rakiplerinden zemin kazanmak istediği için sahibi CompoSecure’un (CMPO) gelirine yardımcı olacağını söyledi.

Soğuk depolama, kripto para birimi belirteçlerini bir borsa yerine çevrimdışı tutmanın bir yoludur.

Todaro, Arculus’un bu yılın sonuna kadar en büyük üç kripto donanım cüzdan sağlayıcısından biri olacağını düşünüyor ve 2023 boyunca bu segmentten maddi gelir artışının devam etmesini bekliyor.

CompoSecure, bu yıl 160.000 Arculus birimi ve 2023’te 840.000 birim satabilir, Todaro tahminlerine göre. Ledger ve Trezor, müşterilerin “yapışkanlığı” sayesinde o yıllarda daha fazla cüzdan satacak olsa da, Todaro en hızlı büyümenin Arculus’ta olacağını düşünüyor.

Todaro ve ekibi, bitcoin (BTC) adresleri için %6,4’lük üç yıllık bileşik büyüme oranı ve Ethereum tabanlı adresler için %32,4’lük bir büyüme oranı bekleyerek özel saklama alanında sürekli büyüme görüyor.

Todaro, CompoSecure’u satın alma puanı ve 14$ fiyat hedefiyle başlattı ve mevcut seviyelere göre %80’den fazla artış olduğunu gösteriyor. Hisseler 2022’de şu ana kadar yaklaşık %7 düştü.

Daha fazlasını okuyun: Trezor, Kargaşa Ortasında Kendi Kendine Barındırılan Kripto Cüzdanlar için ‘Seyahat Kuralı’ Uygulamasında Geriye Dönüyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.