Alt Coin

Avalanche Yöneticisi: Gerçek Büyüme Bu Altcoin Piyasalarında!

Tanınan altcoin Avalanche yöneticisi John Wu “gerçek manada kripto benimsenmesinin görüldüğü” kripto bölümleri üzerine konuşuyor. Avalanche (AVAX) akıllı mukavele platformunu oluşturan teknoloji firmasında üst seviye bir yönetici olan Wu, kripto sanayisinin büyüme ve benimsemenin keyfini çıkarmaya devam edeceği konusunda optimist. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Avalanche yöneticisi işaret ediyor

Ava Labs lideri John Wu, Fox Business’a verdiği bir röportajda, ödeme işlemcisi BitPay’in işlenen ödemelerdeki Bitcoin (BTC) hissesinin 2020’de %92’den 2021’de %65’e düştüğünü ortaya koyan yakın tarihli bir rapora karşın kripto paraların benimsenmesinin arttığını söyledi. Yönetici şöyle diyor:

Gördüğümüz şey çok fazla benimsenme ve çok fazla kullanım. Aslında, 2021’de kripto evrenindeki süreçlere dayalı olarak 3 trilyon doların üzerinde ekonomik faaliyet olduğu kestirim ediliyor. Yani çok fazla benimsenme var. Oturduğum yerden her gün kullanımda bir artış görüyorum. Hareket sürat kesmedi… Çok fazla dağılım var. Merkezi olmayan finans [DeFi] uygulamaları görüyoruz (AVAX, LUNA, LINK, FTM gibi) 2021’de hepimizin duyduğu oyun ve takas edilemeyen tokenleri [NFT’ler] (MANA, ENJ, ALICE, CHR gibi) görüyoruz. Bunların hepsi benimsemeye yardımcı oluyor.

Wu, kripto para fiyatlarındaki düşüşün pay senetlerinin yaşadığı satış büyümesine misal olduğunu söylüyor. Büyüme pay senetleri, kıymetli görünme eğiliminde olan fakat piyasa ortalamasına nazaran daha süratli satış ve yarar artışı kaydetmesi beklenen teknoloji pay senetleri üzere pay senetleridir. Bahis hakkında Wu şöyle diyor:

Yani şu anda kripto varlık sınıfında olan satış, aslında gördüğümüz birçok büyüme teknolojisi payında olandan farklı değil. Büyüme teknolojisi stokları Ekim ayında satılmaya başladı ve bunu Kasım ayında kripto varlık sınıfı izledi. Fakat bilgileriniz S&P‘ye nazaran ayarlanırsa, volatiliteye bakarsınız, kripto varlık sınıfı aslında oradaki birçok yüksek teknoloji büyüme isminden daha düzgün durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.