Bitcoin

Avrupa Devinden Shiba Inu Muştusu: Devamı Geliyor!

Ünlü şirket PlaySide, devam eden işbirliğinin kapsamı hakkında Shiba Inu ordusunu heyecanlandırdı. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

PlaySide, açıklamalarıyla Shiba Inu ordusunu heyecanlandırdı

Avustralya’nın en büyük bağımsız görüntü oyunu geliştiricisi PlaySide Studios, Shiba Inu geliştiricileri ile olan işbirliğinin yalnızca bir oyna-kazan oyunu yayınlamakla sonlu olmayacağını söyledi. Şirket, SHIB geliştiricileri için, birlikte çalışma talihine sahip olduğu “en şaşırtıcı” takım olduğunu sav eden, birtakım övgü kelamlarını paylaştı. PlaySide ayrıyeten eski teknoloji lider yardımcısı William Volk ile çalışmaktan da keyif aldı. Oyun sanayisi emektarı, Kasım ayı sonlarında Shiba Inu Games varlığına danışman olarak katıldı.   

Avustralya’nın önde gelen oyun şirketi, heyecanını gizlemiyor ve “gerçekten kusursuz bir şey” geliştirdiğini tez ediyor. Shiba Inu Games, “Shiboshi” koleksiyonundan NFT‘ler içerecek bir taşınabilir oyun üzerinde çalışmak için Aralık ayı başlarında PlaySide ile güçlerini birleştirdi.  PlaySide CEO’su Gerry Sakkas, işbirliğini şirketinin kripto para ünitesi alanına atlaması için “ideal bir fırsat” olarak nitelendirdi.

PlaySide, Disney ve Pixar üzere büyük şirketlerle işbirliklerine sahip

Payları Avustralya Menkul Değerler Borsası’nda (ASX) PLY koduyla süreç gören Melbourne merkezli şirket, 2012 yılında bir küme tecrübeli görüntü oyunu uzmanı tarafından piyasaya sürüldü. PlaySide, Disney ve Pixar üzere büyük şirketlerle işbirliklerine sahiptir. 

2021’in sonlarında metaverse trenini kaçırdıktan sonra, yılın en yeterli performans gösteren göğüs coin’inin ardındaki topluluk, yakında aksiyonun bir kesimini alabilir. Çok konuşulan metaverse projesinin resmi adının yakın gelecekte açıklanması bekleniyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.