Alt Coin

Avukat Ripple Davası İçin İddia Yaptı: Önümüzdeki Aylarda…

Avukat Jeremy Hogan, devam etmekte olan Ripple davası hakkında konuştu ve Ripple (XRP) davasının önümüzdeki devirde heyecanlı gelişmelere sahne olabileceğini söyledi. Mevzu hakkındaki detaylı bilgiler Kriptokoin.com’da.

Ripple davasında neler olacak?

Avukat Jeremy Hogan, önümüzdeki 2-3 ayın Ripple ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Komitesi (SEC) ortasındaki dava için değişik olabileceğini söylüyor. Avukat Jeremy Hogan, devam eden Ripple-SEC davasında önümüzdeki birkaç ayın enteresan olabileceğine inanıyor; zira davanın seyri içerisinde alınan bir dizi kararın gözden geçirilip düzeltileceğine inanıyor. Ünlü hukuk şirketi Cryptolaw’ın kurucusu tarafından yakın vakitte yapılan bir Twitter açıkması hakkında yorum yapan ABD’li avukat Hogan, bunu devam eden davada Yargıç Torres tarafından verilen son kararlar hakkında değerli ipuçları verebileceği görüşünü paylaştı.

Kripto hukuku konusundaki yaklaşımları ile ünlü olan hukukçu John Deaton, bir dizi tweet güncellemesinde son kararları ve bunun Ripple için ne manaya gelebileceğini açıklamış görünüyor. Savunma avukatı James K.Filan daha evvel XRP topluluğunu, Yargıç Torres’in Chris Larsen ve Brad Garlinghouse’un e-postaları ve yasal notlarıyla ilgili üç dokümanın mühürsüz olması konusundaki son karar hakkında bilgilendirmişti. Son karar, Ripple sanıklarının evvelki hareketlerin birtakım görünümlerini kısmen kabul etti ve kısmen de reddetmişti.

Son olarak, Torres, Ripple’a Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun adil ihtar savunmasına başvurma tarafındaki son hareketine karşılık verme fırsatı sağlayacak. Öte yandan kelam konusu davaya karşın XRP’de dalgalanma daha güçlü. Ripple kısa müddet evvel Birleşik Krallık‘ta kıymetli bir ödeme tahlilleri sağlayıcısı olan Modulr ile stratejik iştirakini duyurdu. San Francisco merkezli blockchain şirketi, C Serisi çeşidine katılan yatırımcılardan pay geri satın aldıktan sonra 15 milyar dolarlık bir bedele ulaştığını da belirtti. CEO Brad Garlinghouse, SEC ile olan yasal tartışmasına karşın Ripple’ın şimdiye kadarki en güçlü finansal pozisyonunda olduğunu belirtti. Yakın tarihli bir röportajda Garlinghouse, Ripple’ın gelecekte halka açılabileceğini öngördü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.