Kripto Bilgi

Axie Infinity Kurucusu Sky Mavis, RON Yönetişim Simgesini Başlattı

Perşembe günü yapılan bir şirket duyurusuna göre, oyna-kazan Axie Infinity’nin yaratıcısı Sky Mavis, Ethereum yan zinciri Ronin Network için bir yönetim belirteci olan RON’u piyasaya sürüyor.

RON belirteci, kullanıcıların Ronin üzerindeki işlemler için hisse senedi oluşturmasına olanak tanır ve ayrıca topluluk yönetimi ve ödül kazanmak için doğrulayıcılar aracılığıyla staking yoluyla gelecekteki fayda gibi merkezi olmayan finans (DeFi) özelliklerini içerir.

RON şu anda 3$ civarında işlem görüyor. CoinMarketCap’e göre 75.

Ronin, Şubat 2021’de piyasaya sürüldü ve işlemleri hızlandırarak ve oyuncular için pahalı gaz ücretlerini ortadan kaldırarak oyun için endüstri lideri bir blok zinciri olmayı hedefliyor. Nansen’in bir raporuna göre, Kasım ayında Sky Mavis’in 2. katman ürünü Ethereum blok zincirinden %560 daha fazla toplam işlem gerçekleştirdi.

Blockchain şu anda Nansen’den gelen verilere göre 250.000 benzersiz günlük aktif adrese sahip ve 2021’de tüm değiştirilemez token (NFT) hacminin %15’ini işledi.

Bir teşvik olarak Sky Mavis, kullanıcılara Axies ve Land’i Ronin cüzdanlarında tutmaları için ücretsiz işlemler sunuyor.

“Ronin’in, onu oluşturan ve kullanan topluluk tarafından ortak mülkiyete sahip olması önemlidir. Sky Mavis’in büyüme lideri ve kurucu ortağı Jeff Zirlin, Ronin’in ilk ayında Axie’nin aylık NFT işlem hacminde %300’lük bir artış ve günlük aktif savaşçılarda %131’lik bir artış kaydettiğini söyledi.

Ronin ağı ayrıca Bitcoin ve Ethereum ağlarından daha enerji verimli olduğunu iddia ediyor. Bir Ronin işlemi için 0.0000015 COT emisyonu (KG olarak) kullanarak, bir Bitcoin işlemi için gereken 1.079 ile karşılaştırıldığında. 18 ve Ethereum 125. 26.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.