Kripto Bilgi

Axie Infinity’nin SLP’si, Sezon 20 Güncellemesinden Sonra 24 Saat İçinde %40 Toplandı

Kazanmak için oyna oyunu Axie Infinity’nin ödül simgesi SLP – pürüzsüz aşk iksirinin kısaltması – ” piyasaya sürüldükten sonraki son 24 saat içinde %40 arttı Sezon 20″ güncellemesi.

Güncelleme, Axie Infinity’ye göre günlük yeni arzı günde 45 milyona indirerek SLP’nin yayınlanma hızını düşürür.

Bu hareket, tokenin arzının hızla artması ve yedi aylık bir süre boyunca fiyatta %99’luk bir düşüşle ilgili son şikayetlerin ardından geldi.

Oyun, yüksek SLP basım hızı ve düşük yazma hızının bir sonucu olarak SLP’nin hiper enflasyonundan etkilendi. Delphi Digital’den bir haber bülteni. Bu, fiyatların 0,01 doların altına düşmesiyle token üzerinde muazzam bir satış baskısına neden oldu.

“SLP rallisi, oyundaki SLP ihracının azaltılmasına doğrudan bir yanıttır,” dedi Aleksander Larsen, Axie -kurucu, CoinDesk’e gönderilen bir e-postada.

“Çoğu spekülasyon tarafından yönlendiriliyor gibi görünüyor, ancak temeller devreye girdikçe SLP’nin önümüzdeki haftalarda istikrar kazanmasını bekliyoruz,” Larsen’ı ekledi.

SLP, Sezon 20’nin lansmanı beklentisiyle son yedi gün içinde dört katına çıkmasına rağmen, jeton hala düşük Temmuz ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,41$’a ulaştı. Bu, kripto para destekli görüntü oyunlarının geleceğini ilan eden bir manşet dalgasının ortasındaydı.

Axie Infinity bir blog gönderisinde, oyun içi ekonomiyi dengelemek için bir önlem olarak tüm SLP ödüllerini “‘den kaldırdığını yazdı. macera modu” ve jeton kıtlığını artırmak için SLP ödüllerini sınırlayacaktır.

“Macera modu başlangıçta topluluğun Eksenlerini nasıl kullanacaklarını öğrenmesi için bir yol olarak tasarlandı,” blog gönderisine göre “İnsanların oyundan jeton kazanmaları için bir yol olarak amacını aşmış durumda.”

Blog gönderisine göre, Sezon 20 güncellemesi ayrıca “rekabetçi Axie sahnesini güçlendirmek” için 7 milyon dolarlık bir ödül havuzu oluşturdu. .

AXS, Axie’nin yönetim tokeni, son 7 günde %40 arttı ve basın zamanında 67$ civarında işlem görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.