Alt Coin

AXS Alan Reddit Kurucusu, Bu Altcoin’lere Yatırım Yapacak!

Daha evvel Ethereum tabanlı NFT oyunu Axie Infinity’e (AXS) Reddit’in kurucu ortağı, bu sefer Polygon ekosistemindeki tokenlara odaklı bir teşebbüs başlattı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Axie Infinity (AXS) yatırımı yapan Ohanian’dan yeni yatırım

Ethereum ölçeklendirme projesi Polygon ve Reddit’in kurucu ortağı Alexis Ohanian’ın risk sermayesi şirketi Seven Seven Six, Web3 toplumsal medya ve oyun projelerine yatırım yapmak için ortaklaşa 200 milyon dolarlık bir teşebbüs başlattı. Polygon kurucu ortağı Sandeep Nailwal, finansman teşebbüsünün Polygon’un MATIC tokenlarında değil dolar cinsinden olduğunu söyledi. Nailwal, Polygon teknolojisini temel alan teşebbüslere yatırım yapacak ve öz sermayelerini ve token tiplerini destekleyecek, dedi. Polygon ekosistemindeki projeler ortasında Aave, Curve, Reef, Uma üzere coin’ler ve USD Coin, Grax üzere stablecoin’ler yer alıyor.

Nailwal, Polygon ve Seven Seven Six’in “kullanıcıların datalarını ve mahremiyetlerini denetim ettiği adil bir internete katkıda bulunmaya” uğraştığını söyledi. İki tarafın da ne kadar katkıda bulunduğu belirtilmiyor. Bu, Seven Seven Six’in bu cinsten ikinci teşebbüs odaklı Web3 toplumsal medya projeleri. Geçen ay firma, Solana’da inşa edilen projeler için 100 milyon dolarlık bir gayret başlattı. Ohanian’ın Seven Seven Six teşebbüsü öteki sanayi projelerinin yanı sıra Ethereum tabanlı NFT oyunu Axie Infinity’ye yatırım yaptı. Evvelki VC firması Initialized Capital’deyken kripto borsası Coinbase’de tohum yatırımcısıydı. Axie Infinity, bugüne kadar NFT süreç hacminde 3,7 milyar doları aşan önder kripto oyunudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.