Alt Coin

Aya Bakan Altcoin’ler Açıklandı: SHIB ve Bu 8 Altcoin Listede!

CoinMarketCap (CMC), 31 Aralık 2021’den 6 Ocak 2022’ye kadar toplanan datalara dayanarak Avrupa için “En çok görüntülenen 10 kripto para” listesini yayınladı. Listede göğüs coin’i Shiba Inu (SHIB) de yer aldı. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

En çok görüntüleneler ortasında SHIB birinci üçte

Datalar, birçok Avrupalı ​​yatırımcıların, göğüs coin’lere yatırım yapmak istediğini gösteriyor. Ethereum (ETH) bile aramalarda Shiba Inu (SHIB) tarafından dövüldü. SHIB, ETH’yi geçerek Avrupa’da en çok görüntülenen birinci 3 kripto para olma yolunda ilerlerken, Ethereum 4. sırada yer aldı.

Listedeki öbür iki göğüs token’i, 5’inci sırada olan Saitama Inu (SAITAMA) ile 6. sıradaki Safemoon (SFM). Yeni doğmuş bir multi-chain tarım deflasyon tokeni olan Multiverse Capital (MVC), Avrupalı ​​yatırımcıların ilgisini çekmede başarılı oldu ve listede en üst sıraya yerleşti. Başkan kripto Bitcoin (BTC) ise 2. Sıraya yerleşti. Solana (SOL), Cardano (ADA), Wonderland (TIME), MetaPets (METAPETS) listede yer alan öbür kripto paralar.

Elon Musk, Şubat 2021’de Dogecoin’e (DOGE) yatırım yaptıktan sonra meme-coin’ler dikkat çekmeye başladı. Elon Musk’ın Dogecoin’e daima dayanağını gören yeni bir yatırımcı dalgası, aya ulaşan birinci göğüs coin’i olan Dogecoin’i satın almak için erken davrandı. DOGE için bu boğa koşusu sırasında, birçok şanslı trader, astronomik karlar ve hayat değiştiren getiriler gördükleri için milyoner ve hatta milyarder oldular. Buna alışan kripto traderları, daima olarak çılgın kârlar bulmak için yeni yerler arıyorlar. CMC tarafından yayınlanan liste de bu gerçeği gösteriyor.

Elon Musk’ın kesime dahil olmasının akabinde kripto piyasasına giren yeni bir yatırımcı dalgası Crypto.com tarafından toplanan datalarla doğrulanıyor. Datalara nazaran, dünya çapındaki kripto yatırımcıları, Elon Musk’ın Dogecoin’i tanıttığı yalnızca beş ayda (Şubat 2021’den Haziran 2021’e kadar) 143 milyondan 221 milyona sıçradı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.