Alt Coin

Aylık En Çok Kullanıcıya Sahip 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Yüzlerce metaverse coin piyasada olsa da, birçoğu verimsiz ve yutturmaca üzerine konseyi. Öte yandan, birkaç metaverse oyunu etkin ve büyüyen bir kullanıcı tabanına sahip. Bu makalede, 30 günlük kullanıcı bazında en düşükten en yükseğe sıralanan beş tanınan metaverse projesine bakalım.

Metaverse toplulukları milyona yaklaşıyor

480 bin kullanıcıyla listenin en küçük topluluğu Sunflower Farmers, Polygon tabanlı oyna-kazan modeline sahip bir NFT metaverse çiftlik oyunu. Başlangıçta bir küme arkadaş tarafından bir yan proje olarak başlatılan Sunflower Famers, şu anda haftalar içinde 400 binin üzerinde kullanıcı kazanan en süratli büyüyen metaverse projelerinden biri. Lakin oyun çok büyüdüğünde botlar tarafından ele geçirildi. Grup telafi sürecini paylaşıyor…

İkincisi sırada, 599 bin kullanıcılı Splinterlands, WAX ve Hive Blockchain tabanlı NFT kart oyunu. Hive, Web3 için yeni jenerasyon süratli ve ölçeklenebilir Blockchain’i ve WAX, piyasadaki en tanınan metaverse projelerinden kimilerine konut sahipliği yapıyor. Platforma genel bir bakış ve nasıl oynanacağına dair kısa bir eğitim için, Splinterland’in resmi Twitter’ından öğren-kazan düzeneğine göz atın:

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

En kalabalık metaverse coin oyunları

  • Axie Infinity (AXS), Mart 2018’de piyasaya sürülen Vietnamlı geliştirme şirketi Sky Mavis tarafından geliştirilen NFT tabanlı Blockchain oyunu. Axie Infinity, geçtiğimiz ay 644 binden fazla kullanıcısı olan piyasadaki en tanınan oyunlardan biri. AXS Binance, FTX, KuCoin ve Coinbase üzere merkezi borsalarda listeleniyor.
  • İkinci sırada, 654 bin kullanıcılı Bomb Crypto, Unity ile oluşturulmuş oyna-kazan NFT oyunu. Oynamaya başlamak için, kullanıcıların bu günlerde yaklaşık 50 dolar ödemesi gerekiyor. Öbür metaverse coin oyuncularına giriş fiyatları düşünüldüğünde Bomb Crypto düşük maliyetli kabul edilebilir. BCOIN, PancakeSwap’ta bulunuyor.
  • Aralık 2020’de piyasaya sürülen Alien Worlds (TLM), BSC ve WAX ​​ile entegre NFT Metaverse kripto oyunu. Alien Worlds, piyasadaki son 30 günde 1 milyon kullanıcıyı aşan tek proje. Oyunun içeriği, nokta ve tıklama mekaniği ile gerçekleşen misyonlar ve madencilik ile 2D tarayıcı tabanlı bir tecrübe sunuyor. 1 milyondan fazla kullanıcıyla en kalabalık metaverse con.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.