Kripto Haber

B. Protokol 2 Dolar Artırır. DeFi Tasfiyelerini Geri Durdurmak için 2M

Borç verme projesi DeFi tasfiyelerini “demokratikleştirmek” için araçlar geliştiren Protokol B. Protokol, 2 dolar topladı. 2 milyon.

B. Protokol, ademi merkeziyetçi finansın parçalı manzarasını destekleyen birçok para legolarından biridir. Veri web sitesi DeFi Llama’ya göre, özellikle ekşi kredileri tasfiye etmeye ihtiyaç duyan borç verenlere hizmet veren, toplam değeri yaklaşık 87 milyon dolar olarak açıklandı.

Erken aşama kripto fonu 1kx, B. Protocol’ün tohum turunu yönetti; sonuçta 500.000 BPRO jetonu alması planlanıyor. Diğer önemli destekçiler arasında Spartan Group, Robert Leshner’ın Robot Ventures ve Dovey Wan’s Primitive Ventures yer alıyor.

B. Protocol’ün ekosistem geliştirme şefi Eitan Katchka’ya göre, tokenlerini dört yıllık bir doğrusal hak etme süresi boyunca alacaklar. Bir avuç VC, CoinDesk’e bu zaman diliminin oldukça uzun olduğunu ancak kripto yatırımında duyulmamış bir şey olmadığını söyledi.

B. Protocol’ün İsrail merkezli kurucuları, DeFi kreditörleri için önde gelen likidite desteğini oluşturmanın bir gecede olmayacağını kabul etti. Katchka’nın kripto sermaye piyasalarında kalıcı bir acı noktası olarak tanımladığı şeyi çözmek hala buna değer olabilir.

Katchka, DeFi kredilerinin her zaman tam olarak teminat altına alınmadığını söyledi. Kripto bahisleri güneye gittiğinde ve tasfiyelerin gerçekleşmesi gerektiğinde bu bir sorun haline gelebilir. İşte burada B. Protocol’ün kullanıcı adımlı “backstop likidite” havuzu devreye giriyor.

“Geri durdurucular – geri direğe likidite sağlayan kullanıcılar – aslında tasfiyeden bir miktar kar elde edebilirler, bu şimdiye kadar başarmak için oldukça teknik olmanız gereken bir şeydi” dedi.

B. Protokol hizmetleri merkezi olmayan borçlanma protokolü Liquity ve Hundred Finance. Katchka, MakerDAO ve Fuse ile entegrasyon üzerinde çalıştığını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.