Kripto Haber

Baby Doge, Promosyon NFT’leri için Bundesliga Kulübü TSG Hoffenheim ile Ortak oldu

Memecoin projesi baby doge ve Bundesliga futbol kulübü TSG Hoffenheim Perşembe günü bir promosyon ortaklığı duyurdu.

  • Kulüpten yapılan açıklamada, ortaklığın TSG Hoffenheim taraftarları için değiştirilemez tokenlere (NFT) odaklanacağı belirtildi. Ayrıca, tüm ev oyunlarında saha çevresinde LED reklamlar gibi önemli tanıtım materyallerinin yanı sıra diğer geniş kapsamlı reklam araçları ve ortak markalı içerik içerir.
  • “TSG Hoffenheim, Baby Doge gibi yenilikçi ve lider bir markayla birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyor,” diye onayladı TSG’nin CEO’su Denni Strich. “Kulüpten bir NFT koleksiyonu ve diğer heyecan verici şeyleri getireceğiz. projeleri hayata geçiriyoruz.”
  • Baby Doge’un ekibi, daha fazla ortaklığın projenin marka değerini artıracağını söyledi. Baby Doge proje yöneticisi Mike Watson, “Toplum merkezli bir proje olarak küresel erişimimizi genişletmek ve dünya çapındaki kuruluşlarla stratejik ortaklıklar kurmak için çalışıyoruz” dedi. “(Bu) Baby Doge’un faydalarımızı sergilemesini ve kendimizi spor dünyasında bir oyuncu olarak kurmasını sağlayacak.”
  • TSG Hoffenheim en eski Alman futbol kulüplerinden biridir ve 122 yıl önce 1899’da kurulmuştur. Baby doge’un BABYDOGE tokenleri, Dogecoin’in DOGE tokenleri kripto yatırımcıları arasında popülerlik kazandığı için 2021’de basıldı. BABYDOGE’un 420 katrilyonluk bir arzı var ve projenin ücretlerden elde ettiği gelirin bir kısmı hayvan hayır kurumlarına bağışlanıyor.
  • CoinMarketCap analiz aracının verilerine göre BABYDOGE fiyatları son 24 saatte nominal %1 arttı.
  • Memecoin projeleri, kendilerini ciddi kripto projeleri olarak konumlandırmak için daha önce promosyon anlaşmalarına imza attı. DOGE patlaması sırasında çıkarılan bir başka jeton olan Floki inu, Aralık 2021’de on kez Rusya Premier Ligi şampiyonu Spartak Moskova ile bir promosyon anlaşması imzaladı. Bu, floki inu’nun Kasım ayında İtalyan futbol takımı SSC Napoli ile floki inu’nun da dahil olduğu bir anlaşma yapmasının ardındanydı. takımın formalarının arkasında logo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.