Alt Coin

Balina Alarmı: Binance’e Bu Altcoin’den Boşalttılar!

31.546.011 dolarlık Ethereum tutan anonim bir kripto para cüzdanı, fonlarını en büyük kripto para borsası olan Binance’e aktardı. Bu transfere bağlı altcoin Ethereum cüzdan adresi şu halde tanımlanmıştır: 0x9ec9bc7fb027448bb2670c4bd56043ea9dfd2dcc. Bu sırada Ethereum fiyatı, Bitcoin’deki yükseliş ile bir arada kritik düzeyleri kırmayı başardı. Kriptokoin.com olarak, süreçle ilgili daha fazla ayrıntıyı aktarıyoruz…

Önder altcoin Ethereum, Binance’e taşındı

On-chain bilgilere nazaran piyasa bedeli ile ikinci sırada yer alan altcoin Ethereum (ETH) balinaları, muhakkak bir ölçüsü süreç hacmiyle dünyanın en büyük borsası olan Binance’e aktardı. Uzmanlara nazaran, cüzdanlardan borsalara olağandışı derecede yapılan büyük kripto para transferleri tipik olarak bir düşüş sinyalidir. Birçok yüksek net kıymete sahip kripto para traderı, fonlarını bir donanım cüzdanında fiyat, zira bu aygıtlar kripto para borsalarından daha yeterli güvenlik sunar. Donanım cüzdanları, yatırımcıların özel anahtarlarını çevrim dışı olarak saklar ve kripto para ünitelerini çevrim içi taarruzlara karşı korur.

Balinalar Ethereum’u bir borsaya aktardığında, uzmanlara nazaran bu, çoklukla likidite aradıkları manasına gelir. Bir borsada büyük ölçüde kripto para tutmanın güvenlik riskleri, bu varlıkları bir donanım cüzdanında tutmaktan daha yüksek olduğundan, yatırımcının kriptolarını Binance üzerinde tutmayı planlaması pek mümkün değildir. Birçoğuna nazaran bu Bitcoin balinasının ya Ethereum satmayı ya da öteki altcoin’ler için takas etmeyi planlıyor olması mümkündür.

Ethereum fiyatında son durum

Ethereum son vakitlerde Bitcoin’in yükselişiyle birlikte sürat kazandı ve kilit 3.000 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıkmayı başardı. ETH, 3.050 dolar düzeyinin ve 100 saatlik kolay hareketli ortalamanın üzerinde olumlu bir bölgede kaldı. Analist Aayush Jindal’a nazaran artış sırasında, saatlik ETH/USD grafiğinde 3.000 dolar ve 3.080 dolarda birkaç kısa vadeli düşüş eğilimi çizgisinin üzerinde bir kırılma oldu. Parite 3.120 dolarlık direnç düzeyini bile kırdı ve 3.190 dolar ile yeni bir yılın en yüksek düzeyine ulaştı. Eter fiyatı şu anda 3.190 dolar düzeyinin altında karlarını konsolide ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.