Alt Coin

Balina, Bu Altcoin’den Milyarlık Aldı: Borsa Listeliyor!

Bir Floki Inu (FLOKI) balinası 1,2 milyar tıpkı isimli altcoin projesinden satın aldı. Bu ortada, Bitrue borsası bugün FLOKI’yi listeledi ve süreçlere başladı. Ve son iki gün içinde şaşırtan ölçüde Dogecoin (DOGE) transfer edildi. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Bitrue’da FLOKI süreçleri başladı

29 Aralık’ta Bitrue dijital borsasının resmi Twitter hesabı, FLOKI’yi platformlarında listelediklerini ve hesap açtıklarını belirtti. FLOKI’nin bugün saat 10:00 UTC’de süreç görmeye başlayacağını belirtiler. Bu ortada para çekme süreçleri, alım satım başladıktan yaklaşık 24 saat sonra aktifleştirilecek.

Floki Inu, yaratıcıları Elon Musk’un Floki isimli Shiba Inu yavrusundan ilham alan bir göğüs kripto. Şu anda, FLOKI geliştiricileri, altcoin projesinin yararını genişletmesi gereken üç büyük proje oluşturmakla meşgul. Bunlar; ticari mallar için bir piyasa yeri olan NFT oyun metaverse Valhalla, FlokiPlaces ve bir eğitim içeriği platformu olan Floki Inuversity.

Balina 1,2 milyar altcoin satın aldı

Kripto balinaları, varlıkları ve gibisi ilgili bilgiler hakkında data sağlayan WhaleStats platformu, isimsiz bir FLOKI balinasının 1,2 milyar daha satın aldığını duyurdu. Balina bunun için 125.019 dolar ödedi.

Elon Musk ile ilgili ve onun tarafından büyük ölçüde tercih edilen öbür bir altcoin projesinden bahsetmişken, son iki gün içinde şaşırtan ölçüde Dogecoin (400 milyonu) transfer edildi. Bu yaklaşık 69 milyon dolar kıymetinde. Süreç, sahibi bu ölçüde kriptoyu taşımak için yalnızca 4 dolar ödeyen birinci 20 Dogecoin cüzdanı tarafından yapıldı.

Bu ortada Dogecoin topluluğu, Elon Musk’ın kelamını yerine getirmesini dört gözle bekliyor; Aralık ayının başlarında, Tesla’nın bir deney olarak DOGE ile ödenecek kimi eserleri piyasaya süreceğini tweetledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.