Alt Coin

“Balina Değilim” Diyen Ünlü CEO, Portföyündeki 5 Altcoin’i Açıkladı!

Elemental Knights oyununun yeni Metaverse ve GameFi versiyonu olan GensoKishi Online’ın CEO’su Maxi Kuan, yakın tarihli bir röportajda portföyündeki 5 altcoin projesini paylaştı. Balina olmadığını söyleyen Kuan, Bitcoin fiyatının 100.000 dolara ulaşacağından emin. İşte Kriptokoin.com olarak derlediğimiz röportajın ayrıntıları…

Maxi Kuan, MV token’i ayrıntılandırıyor

Maxi Kuan CEO’su olduğu metaverse ve GameFi odaklı olan projesi GensoKishi Online, ağdaki fonksiyonları yerine getirmek için MV token kullanmaktadır. CEO’ya yöneltilen birinci soruda; MV token’in ne olduğu ve yatırımcılarına neler kazandırdığı oluyor. Kuan MV’nin token ekonomikleriyle başlıyor:

  • Standart: Polygon (ERC20 tabanlı)
  • Token ismi: Metaverse
  • Sembol: MV
  • Toplam arz: 2.000.000.000

Kuan şöyle devam ediyor:

MV, oyun oyun dışında, temel olarak metaverse oluşturmak için kullanılan kripto para ünitesidir. Oyun içi kripto, ROND, oyun içi istikrar nedeniyle fiyatların düşmesine neden olabilir, fakat MV, ROND’dan etkilenmemesi için başka olarak tasarlanmıştır.

Ünlü CEO portföyünü hangi altcoin projelerine ayırıyor?

Maxi Kuan bu soruya süratlice yanıt veriyor. Elinde cüzi ölçüde BTC, ETH, MATIC, BNB, FTM ve elbette MV token bulundurduğunu paylaşıyor.

Sıradaki soru Kuan’ın Bitcoin fiyat varsayımları. Ünlü CEO bir yıl sonrası için şunları öngörüyor:

Yatırım tavsiyesi değildir. Metaverse piyasaya katıldığından beri, NFT son vakitlerde ısınmaya başladı. Elon Musk ve Tim Cook üzere birtakım fenomenlerde yatırımcı olarak kripto parası tutuyor. Fiyat bir yıl içinde 100.000 dolara ulaşacak. Daha birçok ülke Bitcoin’i kabul edecek.

Son olarak, Kuan’ın bahsettiği metaverse piyasasına gelince. Bölümde faaliyet gösteren GensoKishi Online’ın CEO’su, 2021’in son trendi metaverse’lerin geleceği hakkında şunları söylüyor:

Birtakım tekniklerin gerçek bir metaverse için eksiksiz yahut uygulanabilir olması için hala vakte gereksinimi olduğunu düşünüyorum. Kimi VR/AR ve Web3 UI sıkıntıları var. Bence meselelerin çözülmesi için beş yıl makul bir müddet ancak daha erken olabilir ve o vakit metaverse ile birlikte yaşarız. Gerçek dünyada merkezi olmayan bir ekosistem sıkıntı olabilir, lakin metaverse’de gerçek, özgür bir hayat elde edebiliriz. Bakalım bunu GensoKishi’de nasıl yapacağız. Çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.