Alt Coin

Balina Selloff’unu Bilen Analist, Sepetindeki 7 Altcoin’i Duyurdu!

Tanınan bir kripto analisti ve traderı olan Josh Rager, 192.600 Twitter takipçisine, Cosmos’un (ATOM) tüm vakitlerin en yüksek düzeylerini kaydetmeye hazır olduğunu söylüyor ve altcoin portföyünü açıklıyor. Analisti Bitcoin’in %20 paha kaybettiği 10.000 dolardan 8.000 dolara düşüşünü isabetli varsayım etmesiyle tanıyoruz. Analist ayrıyeten, balina selloff’unu gerçek öngörmesiyle de ünlendi. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Analistin sepetinde hangi altcoin projeleri var?

Kripto analisti Josh Rager, önder altcoin Ethereum rakipleri Avalanche (AVAX) ve Near Protocol’ün (NEAR) yanı sıra elastik Blockchain ağı Skale Network’ü (SKL), kapalılık odaklı Blockchain Dusk Network (DUSK)’ı ve merkezi olmayan paralel Blockchain ağı Cosmos’u portföyünde tuttuğunu söylüyor. Analist ayrıyeten, kesirli-algoritmik stablecoin sistemi Frax Protocol’ün yönetişim tokeni Frax Share (FXS) ve merkezi olmayan borsa (DEX) Curve Finance’in yönetişim tokeni Curve (CRV) konusunda da yükseliş eğiliminde olduğunu belirtiyor.

ATOM’a bakıldığında Josh Rager, altcoin’in 32 dolardaki ani direncini kırdıktan sonra yeni rekor düzeylere koşmaya hazır olduğuna inanıyor:

ATOM için yeni doruklara kadar an problemi. Burada Bitcoin’in fiyat hareketine bağlı olarak ATOM’a göz atın. Şu anda piyasadaki en güçlü varlıklardan biri. Bitcoin zıpladığında çok güçlü bir reaksiyon bekliyorum.

CoinMarketCap bilgilerine nazaran ATOM yazı yazılırken 42,45 dolardan süreç görüyordu.

Sıradaki altcoin projesi Skale Network (SKL). Josh Rager’ın 0,21 dolardan direnci alarak, bir ralliyi ateşlemekle tehdit ettiğini söylüyor:

Burada SKL’yi izleyin. Fiyat güç gösterirse daha fazla ölçeklenir.

Yazma sırasında SKL, analistin belirttiği 0,21 dolarlık kilit düzeyi etrafında el değiştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.