Alt Coin

Balinalar Agresifçe Bu Altcoin’den Topluyor: “Ralli Bekleniyor”

Geçtiğimiz günlerde, tanınan altcoin Polygon (MATIC), Blockchain’inde en çok beklenen EIP 1559 uygulamasıyla ilgili bir güncelleme paylaştı. Bu sırada, Ethereum balinalarının bu altcoin’den topladığı ortaya çıktı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Tanınan altcoin MATIC, yeni bir güncellemeye hazırlanıyor

EIP 1559 yükseltmesi, Polygon’un mahallî MATIC tokenını daha âlâ süreç fiyatları ile birlikte yakmasına yardımcı olacaktır. MATIC’in yakımı, mevcut tokenların sayısı vakitle azalacağı ve buna karşılık olarak fiyatın artabileceği manasına geliyor. Resmi açıklamalarına nazaran Polygon’un 10 milyar sabit arzı var. Polygon, Polygon PoS üzerinde EIP-1559 uygulamasının tahlilini paylaştı. Bu tahlile nazaran, ağ üzerinde EIP 1559’un uygulanması, toplam MATIC arzından yıllık 27 milyon tokenın yakılmasına neden olacaktır.

Bu haberin akabinde Ethereum balinaları etkin hale gelmiş üzere görünüyor. Şu anda Whalestats tarafından 157. en büyük Ethereum balinası olarak sıralanan gizemli balina, yedi farklı süreçte 17.3 milyon dolar pahasında toplam 7.483.202 MATIC satın aldı.

Balina, MATIC’i agresif bir biçimde satın alıyor üzere görünüyor, zira Whalestats tarafından sağlanan datalar, portföyünün şu anda en büyük 3. varlığının MATIC’ten (yüzde 8,95) oluştuğunu gösteriyor. Balina hala 45.953.328 stablecoin Tether’i (USDT) 2. en büyük holdingi olarak elinde tutuyor. Kimilerine nazaran bu da önümüzdeki süreçte birebir balina tarafından daha fazla MATIC alımının görülebileceğini gösteriyor. Yazım sırasında, balina 21.763.310 dolar pahasında toplam 10.217.247 MATIC tokenı tutuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.