Bitcoin

Balinalar, Bitcoin’lerini Satıyor! Piyasada Neler Yaşanıyor?

Glassnode analitik hizmeti tarafından sağlanan on-chain bilgilere nazaran, ağdaki büyük Bitcoin adreslerinin sayısı üç ayın en düşük düzeyine geriledi. Kıymet şu anda Eylül 2021 düzeylerinde. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Bitcoin balinaları coin’lerini satıyor

100 yahut daha fazla coin tutan unique (benzersiz) adreslerin sayısı Ekim düzeylerine düştü. Bu da piyasanın çoğunluğunun artık varlığın karşı trade’ine ve ayı piyasasına katılmaya istekli olmadığını gösteriyor.

Bitcoin (BTC) 100+ Coin Tutan Adres Sayısı 3 ayın en düşük düzeyi olan 15.923’e geriledi. 22 Ocak 2022’de evvelki 3 ayın en düşük düzeyi olan 15.931 görüldü.

Şu anda Bitcoin’e düşük döviz girişi düzeyleri gözlemliyor olsak da, borsanın şu anda aldığı USDT cinsinden fon hacmi, Bitcoin’in 60.000 dolara yakın süreç gördüğü periyoda kıyasla nispeten yüksek kalıyor. Varlığı elinde tutan cüzdanların sayısı, son birkaç haftadır olumlu olmayan performansına bağlı olduğundan, metrik Bitcoin fiyatıyla neredeyse tam bir korelasyon gösterme eğilimindedir.

Bitcoin üzerindeki artan satış baskısı nedeniyle, varlık ne yazık ki daha da düştü ve diğer bir long konum tasfiyesine neden oldu. Bitcoin’e ek olarak, büyük sermayeli altcoin’ler de kıymetlerinin %50’sini kaybederek daha da geriledi. Başkan kripto, 2018 düşüşünden bu yana birinci düzeltmenin piyasada göründüğü Temmuz ayında gözlemlenen fiyata ulaştı. Basın vaktinde, Bitcoin 36.100 dolardan süreç görüyordu ve son 7 gün içinde bedelinin %14,15’inin kaybetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.