Alt Coin

Balinalar, Bu Altcoin’den Kepçeyle Alıyor! “Yüzde 100 Artabilir”

Ethereum balinaları, 3,6 milyon dolar kıymetinde Shiba Inu (SHIB) biriktirerek göğüs token’i kepçelemeye devam ediyor. Analistlere nazaran Shiba’nın kendi Blockchain’ini piyasaya sürülmesiyle, trader’ler ortasında daha tanınan hale gelebilir. Enteresan bir formda kimi altcoin analistleri bu yol haritasının %100’lük bir ralliyi tetikleyebileceğini düşünüyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Devasa bir altcoin balinası milyonluk SHIB satın aldı

Ethereum balinası “Gimli”, mevcut portföylerini büyütmek için 110 milyar Shiba Inu token satın aldı. Balinanın satın alımı o sırada 3.62 milyon dolar kıymetindeydi, bu da büyük cüzdanların Shiba Inu talebinde bir artışa işaret ediyor. “Gimli” lakaplı balinanın portföyünde şu anda 47,8 milyon dolar bedelinde Shiba Inu bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde SHIB, 2022 yol haritasında kendi Blockchain’ine geçeceğini ve DAO yapısına everileceğini duyurdu. Bu nedenle, Shiba Inu’nun planı, yüksek yarar ve balina benimsenmesi ile bir Blockchain token’i arayan yatırımcılar için yararlı hale geliyor.

Analistler Shiba Inu’nın dayanak bölgesini doğruluyor

FXStreet analistlerinden Ekta Mourya ve takımı, Shiba Inu fiyatının daha da yükselebileceği görüşünde. Analistler, göğüs token’in son fiyat düşüşünden kurtulduğu için Shiba Inu fiyatında %100 yükseliş kırılımı öngörüyor. Twitter kripto analistleri de, Shiba Inu fiyat trendini kıymetlendirdi ve yeni bir dayanak bölgesinde konumlandırdığını kaydetti. Army_shiba, Shiba Inu için evvelki direnç çizgilerinin artık takviye olduğunu tweet’ledi:

Hem SHIB hem de BTC kendilerini yeni takviye bölgelerinde konumlandırdı! Bu sınırlar eski direnişlerdi! Bakalım bu yorucu birikim basamağının akabinde piyasa neler getirecek!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.