Alt Coin

Balinalar Bu Altcoin’e Atak Ediyor: Fiyat Artıyor!

Tanınan altcoin projesi Shiba Inu (SHIB)’nun fiyatı artma eğilimi gösterirken balinalar 9 milyar SHIB satın aldı. Etherscan bilgilerine nazaran balinalar 9 milyardan fazla Shiba Inu (SHIB) satın alırken, kripto paranın fiyatı giderek artmaya devam ediyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

“Dogecoin Katili” tanınan altcoin SHIB fiyatında neler oluyor?

Etherscan, son birkaç saat içinde üç kripto cüzdanının toplam 9 milyar tokenden fazla SHIB girişi gördüğünü ve bunun büyük bir satın alma manasına gelebileceğini gösteriyor. Son iki hafta içinde, ikinci en büyük göğüs kripto para ünitesi SHIB, 14 Ocak’taki 0.00003227 dolar düzeyinden düşerek ağır bir düşüş yaşadı. Bugün, 29 Ocak’ta, göğüs kripto parası neredeyse yüzde 5’lik hafif bir artış gösteriyor ve bu yazı yazılırken 0.00002148 dolardan süreç görmeye devam ediyordu. Balinalar son vakitlerde daha fazla Shiba Inu (SHIB) satın alıyor. Bu haftanın başlarında Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, en büyük 1000 Ethereum (ETH) balinasından ikisinin 106 milyarlık büyük bir Shiba Inu (SHIB) satın alımı gerçekleştirdiği görüldü.

Genel olarak, WhaleStats tarafından yakın vakitte paylaşılan bilgilere nazaran, ETH balinaları artık 1.5 milyar dolarlık şaşırtan bir SHIB’e sahipler. Kripto piyasaların düzeltme gördüğü, Bitcoin ve birçok altcoin projesinin çöküş yaşadığı devirleri balinaların alım fırsatı olarak değerlendirdiği biliniyor. Yakın vakitte alınan bilgilere nazaran, 6,5 milyar SHIB kripto balinalar tarafından bir saat içinde toplanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.