Alt Coin

Balinalar, Bu Altcoin’e Atlıyor: Lakin Bir Analist Düşüş Bekliyor!

Shiba Inu (SHIB), son kripto kan banyolarının bir sonucu olarak büyük balinalar tarafından toplandı. Tarihî datalara nazaran Shiba Inu birikimi bir fiyat artışını tetikleyebiliyor. Lakin altcoin trendini yorumlayan bir Twitter analisti göğüs token için düşüşün devam edebileceğini düşünüyor. Göğüs token piyasasından son gelişmeleri ve şimdiki varsayımları Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

On-chain dataları balinaların taban fiyatlardan Shiba Inu (SHIB) biriktirdiğini doğruluyor

Ethereum ağının kripto izleyicisi Etherscan’ın bilgilerine nazaran, balinalar taban fiyatlardan Shiba Inu birikimini sürdürüyor. Birkaç balina, Shiba Inu sermayesini 63 milyar adet SHIB’e ulaştırdı. Satın alınan bu ölçü Etherscan tarafından dört Shiba Inu cüzdanına kadar takip edilebiliyor. 6.1 milyar ve 1 milyar Shiba Inu alımları birinci süreçlerdi. Öteki ikisi 28 milyar Dogecoin toplayan devasa alımlardı. Bir ölçü Shiba’nın likidite sağlayıcılarına aktartıldığı kestirim edilebilir. Öteki süreçler, balina cüzdanlarındaki tahsisi artırarak SHIB fiyatını yükseltti.

Öbür yandan, Welly’s ile işbirliği ve balina oluşumu üzere Shiba Inu ortamındaki yeni gelişmelere karşın, on-chain aktiviteler azalıyor. Süreç hacmindeki düşüşün, bir kripto para ünitesinin fiyatındaki düşüşü gösterdiği söylenebilir. Gelin, analistler bu husus hakkında neler düşünüyor inceleyelim…

Altcoin analistlerine nazaran düşüşler bir fırsat olabilir

Tanınan Twitter analistlerinden WalterCripto Shiba Inu (SHIB) fiyatının düşmesini bekleniyor. İşte nedenleri:

SHIB Army için güncelleme. SHIB, Trend Sistemimiz (TS) tarafından harika bir halde kestirim edildi, şu anda düşüş trendinde olduğuna inanıyorsanız, yalnızca bilakis dönene kadar bekleyin. SHIB’ye güvenmek bence yanlış bir şey değil, yalnızca dikkatli olun ve bir trend sistemi kullanın, böylelikle işler daha fazla yükselme talihi olduğunda içeri girebilirsiniz.

Sonuç

Son düşüşte balinalar 63 milyar Shiba Inu (SHIB) biriktirdi. Göğüs token, balina portföylerini çeşitlendiren son kripto kan banyolarının bir sonucu olarak Ethereum balinaları tarafından devasa alımlarla toplandı. Shiba Inu süreçlerinin sayısı yarı yarıya düşerek yatırımcılar ortasında olumsuz bir hava yarattı. Analistler Shiba Inu fiyat trendini düşüşün devam edeceği formunda yorumluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.