Alt Coin

Balinalar, Bu Metaverse Coin’den Biriktiriyor! “Boğa Sinyali Geldi”

Axie Infinity oyunundan kazanılan Smooth Love Potion (SLP), uzun müddettir yatırımcılarını üzüyor ve ATH fiyatından %98 uzaklaştı. Kripto analitik firması Santiment’in yakın tarihli paylaşımlarına nazaran SLP için taban düzeyi yakın olabilir. Firma, metaverse coin on-chain aktivitelerinde birinci toparlanma belirtilerini verirken muhtemel bir “boğa sinyalini” kıymetlendiriyor. Kriptokoin.com olarak detayları aktarıyoruz…

Metaverse coin, ATL düzeyinden sonra yükseliş sinyali veriyor

Kripto analitik firması Santiment, Ethereum tabanlı tanınan bir oyun projesinin mahallî tokeninin birkaç aylık düşüş trendinden sonra yükselişe geçmeye başladığını söylüyor. Santiment, Axie Infinity (AXS) oyununa katılarak kazanılan SLP’nin ATH düzeyinden %97’nin üzerinde düştükten sonra tabana vurabileceğini söylüyor:

0,0088 dolar! Bir yıldan daha kısa bir müddet evvelki ATH düzeyinden neredeyse 44x. Bunun SLP yatırımcıları için epey acı verici olduğunu söyleyebiliriz. Muhtemelen yakınlarda bir yerde hoş şekillendirilmiş bir taban olabilir.

SLP, yazım sırasında 0,01105 dolardan süreç görüyor ve en düşük fiyatı 0,009 doların %10 üzerinde.

Analitik firması, metaverse coin’in daima düzeltmesine karşın SLP’nin on-chain datalarda yükseliş sinyali verdiğini söylüyor:

Geçen haftaların on-chain SLP aktivitesinde güçlü bir artış görüyoruz. Ayrıyeten fiyatla farklılaştığını da fark edebilirsiniz. Fiyat düşmeye devam ederken, her gün daha fazla adres SLP ile etkileşime giriyor. Kendi başına epeyce üst istikametli bir sapma.

Smooth Love Potion (SLP) balinaları birikimini sürdürüyor

Santiment ayrıyeten, SLP balinalarının yahut 100.000 dolardan fazla Axie Infinity’ye sahip olan cüzdanların biriktiğini ve sürecin 2021 sonlarında başladığını söylüyor:

Burada sadece tek bir varlıklı küme seçildi, SLP‘de 100.000 dolardan sahip olanlar. Görünüşe nazaran ne mi yapıyorlar? Kasım ayından bu yana neredeyse tüm yol boyunca biriktiriyorlar. Fiyat ne olursa olsun, daha derine ve daha derine dalıyor. Balinalar sermayelerini büyütmeye devam ediyor.

Smooth Love Potion (SLP), piyasa kıymetine nazaran en büyük 608’inci kripto para ünitesi. Son 24 saatteki %5,63 kazanımıyla 41 milyon dolarlık süreç hacmine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.