Alt Coin

Balinalar, Bu Metaverse Coin’e Yüklendi: Devasa Alım Yapıldı!

Kripto para piyasası, 4 Şubat’ın çift haneli yararlarını muhafazaya çalışıyor ve şu anlık birçok altcoin projesi daha yüksek düzeylerde tutunabildi. Ethereum balinaları ise bir metaverse coin oyununun ATH düzeyinden %61.47 indirimli token’ini biriktiriyor. Hafta sonu neler yaşandı? Aktüel WhaleStats verilerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Balinalar bu metaverse coin projesinden stokluyor

Hafta sonu boyunca, Ethereum (ETH) balinaları tanınan bir metaverse coin oyununa yığıldı. Balina dedektifi WhaleStats tarafından sağlanan datalara nazaran, Axie Infinity (AXS), geçtiğimiz hafta sonu 24 saatlik içinde en büyük Ethereum balinaları ortasında en çok süreç gören token oldu. WhaleStats ayrıyeten birkaç büyük Ethereum balinasının milyonlarca dolar dolarlık AXS satın aldığını ortaya koyuyor. On-chain izleyicisine nazaran, üçüncü en büyük Ethereum balinası, tek bir süreçte 2,46 milyon doları aşan kıymetiyle 40.000 AXS satın aldı. Dikkat çeken öteki süreçler 19. en büyük ETH balinası tarafından gerçekleştirildi:

  • Cumartesi günü, 18. en büyük ETH balinası, yaklaşık 2,25 milyon dolar bedelinde 40.000 AXS satın aldı.
  • Pazar günü, birebir balina 11,23 milyon dolar bedelinde 174.000 AXS satın aldı.

2021’in öne çıkan metaevrse coin oyunlarından Axie Infinity (AXS), Blockchain tabanlı bir ticaret ve savaş oyunu. NFT’ler, paydaş olan oyuncular tarafından toplanabilir, yetiştirilebilir, büyütülebilir, savaşabilir ve takas edilebilir. Yazım sırasında, projenin mahallî kripto para ünitesi AXS %10 düşüşle 64.02 dolardan süreç görüyor. 39.en büyük coin geçen haftaya nazaran %20 paha kazandı. Analistlere nazaran yükseliş kısa vadeli geri çekilmelerle gerçekleşecek.

Altcoin Sherpa, AXS fiyatında 80 dolardan geri çekilme bekliyor

Kriptokoin.com olarak tahlillerini paylaştığımız kripto analisti Altcoin Sherpa, yakın tarihli Twitter paylaşımlarında AXS fiyatının artmaya devam edeceğini varsayım etti:

AXS: Bu epey makul görünüyor. Bunun 80 dolar civarında olduğuna ve sonra geri çekileceğine inanıyorum.

Başka yandan, WhaleStats bilgilerine nazaran, Ethereum ölçekleme tahlili Polygon’un lokal kripto para ünitesi MATIC, balina popülerliğinde AXS’yi tahttan indirdi ve şu anda en büyük bin ETH balinası ortasında en çok süreç altcoin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.