Alt Coin

Balinalar Burn Duyurusuyla Bu Altcoin’den Topluyor!

En son WhaleStats datalarına nazaran, Mumbai testnet ile “coin burn” duyurusunun akabinde balinalar altcoin projesi Polygon’a (MATIC) 14 milyon dolar yığdı. İşte ayrıntılar…

Altcoin balinaları MATIC etrafında toplanıyor!

Balina dedektifi WhaleStats tarafından bildirilen dört farklı sürece nazaran, devasa cüzdanlar 14 Aralık’ta Ethereum EIP-1559 testnet uygulamasının akabinde yaklaşık beş milyon adet MATIC token satın aldı. En son satın alma ise, WhaleStats’ın izlediği en büyük 1.000 Ethereum cüzdanı ortasında 453. sırada yer alan bir Ethereum balinası. On-chain izlerine nazaran bu balinalar son 22 saatte 2.490.000 MATIC token yahut 4.631.400 dolar bedelinde MATIC yağmaladılar.

Polygon ağında neler yaşandı?

Polygon’un gelişme grubu 14 Aralık’ta MATIC token’lerinin yakılmasını açıklamak için EIP-1559 testnet uygulamasının kullanıma sunulduğunu duyurdu. Bu daha sonra Mumbai test ağında 14 Aralık’ta 08:00 UTC’de uygulandı. Akabinde bir başka on-chain analitik firması IntoTheBlock’a nazaran, Polygon (MATIC) için balina alımları son 24 saatte %112 üzere büyük bir artış gösterdi. Firma, 100.000 dolar üzerin alım yapan devasa cüzdanların hareketlerini müşahedeler ve metriklerdeki bir artış, kurumların yahut balinaların alıp sattığının sinyallerini verir.

Yazım sırasında, Polygon (MATIC) fiyatı, son 24 saate %11.41 artışla 2.17 dolardan süreç görüyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız MATIC, 14 Aralık’ta yükselmeye başladı ve piyasa pahasına nazaran birinci 20 altcoin ortasında AVAX’tan (%20) sonra en yüksek performansı gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.