Alt Coin

Balinalar Çantalarını Bu Altcoin ile Dolduruyor: Dev Uyanıyor!

Santiment datalarına nazaran, 10.000 ila 1 milyon Litecoin (LTC) tokeni tutan balina adresleri, son 15 haftada yahut yaklaşık dört ayda toplam arzın %5’ini biriktirdi. On-chain tahliller, bu serinin 2017’den bu yana en uzun olduğunu ve altcoin için hayat belirtilerine işaret ettiğini belirtiyor. Detaylar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Datalara nazaran balinalar, altcoin projesini düşük fiyattan topluyor

Litecoin, 10 Kasım’da 302 dolarda doruğa çıktığından beri istikrarlı bir biçimde düştü. Fiyat düşüşü, LTC’yi 10 Ocak’ta 131,50 dolar ile en düşük düzeylerine getirdi ve akabinde hafif bir toparlanma yaşandı. Datalar, bir ay süren düşüş sürecinde, balinaların çantalarını doldurup düşük fiyattan biriktirdiğini gösteriyor.

Yazının yazıldığı sıralarda Litecoin, gün içinde %2,14 düşüşle 135,90 dolardan süreç görüyordu. Mevcut fiyatıyla LTC, 10 Mayıs 2021’de ulaşılan tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 412 dolardan %67,09 aşağıda bulunuyor. CoinMarketCap’e sıralamasına nazaran Litecoin, son düşüşlerinin akabinde şu anda 23. sırada yer alıyor.

Bu ortada MimbleWimble yakında kullanıma sunulabilir. Litecoin, en az Eylül 2019’dan beri MimbleWimble (MW) üzerinde çalışıyor. Bir vakitler çok fazla ilgi varken, bu NFT’lerin ve DeFi’nin popülaritesinden bu yana değişti. Eylül 2020’de, birinci MW test ağı aylarca bekledikten sonra başlatıldı. Fakat, proje tekrarlanan gecikmeler nedeniyle engellendi. Litecoin Vakfı’nın yaratıcı yöneticisi Robbie Coleman, MW’nin ‘şu anda son kod incelemesinde’ olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.