Alt Coin

Balinalar, Düşüşte Bu 3 Altcoin’den Şaşırtan Ölçüde Aldı!

En büyük 1.000 Ethereum cüzdanını izleyen WhaleStats, son 24 saat içinde balinaların şaşırtan ölçüde Chainlink (LINK), Polygon (MATIC) ve FTX satın aldığını, mevcut piyasa düzeltmesinde fiyatları üst yanlışsız çektiğini bildiriyor. Göze çarpan bir öbür süreçte Binance borsasında gerçekleşen 18,2 milyon MATIC transferiydi. Bu yazıda, 8 Ocak’ın en büyük altcoin transferlerine ilişkin bilgilere göz atalım.

Altcoin balinaları MATIC, LINK ve FTT birikimlerini sürdürüyor

Bitcoin ve birçok büyük hacimli altcoin düşüşü durdurmak için dayanak ararken, balina dedektifleri tarafından sağlanan datalar, balinaların devasa ölçülerde MATIC, LINK ve FTT satın aldığını gösteriyor. İlgili süreçleri gerçekleştiren 169, 119 ve 557 numaralı en büyük Ethereum balinaları, toplamda 15 milyon dolar kıymetinde 7,275,966 MATIC satın aldı. WhaleStats süreçleri aşağıdaki tweet’lerde aktarıyor.

Birebir süreçte, üç balina tarafından toplam 222.801 LINK satın alındı. 577.en büyük Ethereum balinası 5 milyon dolar kıymetinde 4,2 milyon MATIC ile süreçlerini sürdürdü. Öteki iki balina toplam 85.522.611 dolar pahasında FTX Token (FTT) satın aldı.

MATIC, balinalar ortasındaki popülerliğini sürdürüyor

Kriptokoin.com aktardığımız WhaleStats bilgilerine nazaran MATIC, Ethereum balinaları ortasında en çok süreç gören token olmaya devam ediyor. Shiba Inu ise dolar bedeline nazaran en büyük token konumuna sahiptir. Hem LINK hem de MATIC, son 24 saatte satın alınan birinci on kripto para ortasında yer alıyor.

Son olarak, geçtiğimiz saatlerde iki büyük MATIC transferi daha tespit edildi.

  • Binance borsası, dahili cüzdanları ortasında 12.119.079 dolar bedelinde 5.861.079 MATIC token değiştirdi.
  • İkinci transfer, iki anonim cüzdan ortasında yapıldı ve 26.181.601 dolar ile iki kat daha fazla coin taşıdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.