Alt Coin

Balinalar, Düşüşte Zulalarını Bu Altcoin’lerle Dolduruyor!

Kripto para piyasasında toparlanma çalışmaları sürüyor. 1.6 trilyon dolara kadar gerileyen toplam piyasa pahası, 25 ve 26 Ocak’ın güçlü alımlarıyla üst istikametli birinci adımını attı. Başka yandan, altcoin balinaları biriktirmeye devam ediyor. Bu yazıda, Santiment ve WhaleStats datalarına göz atalım ve süreçteki balina davranışlarını tahlil edelim.

Altcoin balinaları Ethereum ve Shiba Inu stokluyor

Santiment tarafından sağlanan piyasa datalarına nazaran, Ethereum balinaları 10.000’den fazla coin tutan Ethereum adreslerinin sayısı ATH’ye ulaştığı için yaklaşık 500 milyon dolar kıymetinde ETH kaparak düşüşü satın almaya karar verdiler. Büyük Ethereum adreslerinin sayısını izleyen bir grafik, hem finansal hem de kripto para piyasalarındaki düzeltme nedeniyle ETH fiyatı son birkaç hafta içinde neredeyse %30 düştüğü için güçlü bir artışla karşı karşıya kaldı. Santiment’e nazaran grafikte görünen artış, Ethereum’un fiyatının 4.820 dolara yükselerek 5.000 dolara yükseldiği Kasım ayından bu yana en güçlü değişiklikti. Balina birikimi akabinde kişisel yatırımcılarda ralliye katıldı ve çok sayıda kripto para satın almaya başladı. Birden fazla ETH’ye sahip adresler için birebir bilgilerin gösterdiği üzere, küçük cüzdanların sayısı şimdiden 1,4 milyona ulaştı.

Kriptokoin.com olarak derlediğimiz haftanın altcoin haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Shiba, Ethereum balinaları ortasında popülerliği sürdürüyor

En büyük 1.000 Ethereum cüzdanını inceleyen WhaleStats dataları, öteki bir altcoin zulasını daha ortaya çıkarıyor. Son gelişmelerde firma, balina cüzdanlarındaki Shiba Inu sermayesinin son 24 saatte 100 milyon dolar arttığın bildirdi. Yazım sırasında, balinalar 1,2 milyar dolarlık Shiba Inu’ya sahipken, FTT Token Ethereum ağındaki en büyük hold olarak birinci sırada yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.