Alt Coin

Balinalar Gizlice Bu Altcoin’den Alıyor! “Bu Tepeleri Görebilir”

Tanınan altcoin projelerinden biri olan XRP 0.80 doların üzerinde stabil bir formda süreç görüyor. Santiment bilgileri ise balinaların boş durmayıp XRP biriktirdiğini gösteriyor. Kriptokoin.com olarak dataları ayrıntılandırıp bir analistin varsayımlarını paylaşıyoruz…

XRP, altcoin balinalarının cüzdanına giriyor

XRP fiyatı, 5 Aralık flaş çöküşünden bu yana emsallerinden ne düşük ne de daha düzgün performans göstererek, kripto para piyasasının geri kalanıyla eşit durumda. Lakin Santiment tarafından yakın vakitte atılan bir Tweet, balinaların 2021 boyunca, bilhassa son üç ay içinde büyük ölçülerde XRP biriktirdiğini duyurdu. Santiment, bir milyon ila on milyon XRP tutan XRP fiyat adreslerinin son altı ayda varlıklarını yüzde 6 artırdığını bildirdi. Bu durum, büyük yatırımcıların, ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ile Ripple ortasındaki uyuşmazlığa karşın XRP’de yükselişe geçtiklerini gösteriyor olabilir.

Tahlil Jonathan Morgan’a nazaran, teknik tahlil perspektifinden bakıldığında, XRP fiyatının 0,02/3 dolarlık zıt Point and Figure (Nokta ve Şekil) grafiğinde gelişen ülkü bir “bullish” girişi var. Analistin öne sürdüğü giriş noktası, Nokta ve Hal tahlilinde Kutup Modeli olarak bilinen bir modele dayanmaktadır. Giriş, geçerli Os sütununun tersindedir. Lakin, O sütununun sonu bilinmediğinden bu girdi faal müşahede gerektirir.

Analiste nazaran varsayımsal uzun giriş, 0,84 dolar bedelinde bir stop order düzeyindedir. Burada kâr gayesi 1.50 dolardır. Bu risk/ödül suramı, 6.6:1’lik bir mükafatı temsil ediyor.  Morgan’a nazaran bu Nokta ve Biçim formasyonunda geçersiz kılma şartı yoktur. Fiyatta daha fazla düşüş olması, onu Kutup Modeli ile tıpkı giriş kriterlerine sahip bir modele dönüştürebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.