Alt Coin

Balinalar Harekete Geçti: Bu Altcoin, 7 Büyüğü Devirdi!

Bu hafta, Tron Blockchain’in kurucusu Justin Sun altcoin projesindeki yetkilerini devredeceğini ve Latin Amerika ülkelerinde kriptoyu yasallaştırmak için teşebbüsler başlatacağını bildirdi. Tron ağına dair TRX süreçlerini izleyen ve paylaşan Tron Foundation ise, TRX süreç sayılarında ani bir artış tespit ettiğini açıklıyor. Bu, Justin Sun’ın TRON CEO’su olarak istifasını nakde çeviren yatırımcılar olabilir mi? Gelin 7 altcoin’in on-chain aktivitelerini geride bırakan Tron (TRX) için son metriklere göz atalım.

Tron (TRX), bu 7 altcoin devini geride bıraktı!

CoinMetrics bilgileri, Tron (TRX) süreçlerinin EOS, ETH, XRP, NEO, LTC, ADA ve DASH süreçlerini aştığını ve bunun da artan yüksek kullanılabilirlik ve yüksek randımanı temsil ettiğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, 17 Aralık’ta istifa ettiğini duyuran Justin Sun, kendisiyle ilişkilendirilen üç harika node’nin, “justinsuntron”, “BitTorrent” ve “µTorrent”in TRON temsilcilerinden resmi olarak geri çekildiğini belirtmişti. Böylelikle, TRON topluluğu artık 27 muhteşem temsilci tarafından yönetilecek. Muhteşem temsilciler TRON topluluğunu yönetmede değerli bir rol oynar. Ağda oy verebilirler, bloklar oluşturabilirler, süreçleri paketler ve blok ve oylama mükafatları alırlar. Bu nedenle, Sun’un istifası akabinde yeni muhteşem temsilciler için hareketliliğin başladığı görülüyor.

Justin Sun’ın istifası TRC yatırımcılarına nasıl yansıyor?

WhaleStats datalarına nazaran, Binance borsasından 5,867,895 dolar kıymetinde 75.186.300 TRX gizemli bir cüzdana transfer edildi. Üstte bahsettiğimiz, en büyük Blockchain’lerden birini denetim etme telaşı, Justin Sun’ın istifası akabinde hareketleniyor ve TRX fiyatı bu aktivitelere piyasa geneline nazaran ortalama düşüşle (%6.15) reaksiyon veriyor.

  • CoinMarketCap datalarına nazaran Tron (TRX), 7.7 milyar dolar piyasa bedeliyle, 0.0757 dolardan 25. sırada süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.