Kripto Bilgi

Balinalar Mevcut Pozisyonlara Ekledikçe SHIB Sivri Uçları

Shiba inu fiyatları, belirli bir varlığın büyük sahipleri için konuşma dilindeki bir terim olan balinaların bu hafta başlarında pozisyonlarına eklenmesiyle Salı günü %10’luk bir artış gördü.

Bilinen borsa ve proje cüzdanlarını hariç tuttuktan sonra ilk bin Ethereum cüzdanından veri izleyen WhaleStats’ın verilerine göre, böyle bir balina cüzdanı Salı günü erken saatlerde 134 milyon dolara 4 trilyon shiba inu satın aldı.

Bu cüzdan şu anda 144 milyon dolardan fazla shiba inu’ya sahip ve bu, Ethereum tabanlı tokenlerdeki portföy varlıklarının %26’sını oluşturuyor. Cüzdanın erc20 tokenlerinde tutulan 500 milyon dolarlık toplam değerinin 122 milyon dolarını oluşturan Metaverse tokenları sanal alanı ve GALA, geri kalanı tether stabilcoinleri ile MATIC, enjin ve loopring gibi altcoinler arasında dağılmış durumda.

Satın alma, fiyatları haftalık en düşük 0 $’dan artırdı. Pazartesi gecesi 000028, haftalık en yüksek 0$’a yükseldi. 000034 Çarşamba sabahı. Fiyatlar o zamandan beri düzeltildi, ancak son 24 saatte hala %4 arttı. Shiba inu fiyatları, Ekim ayında yeni zirvelere ulaştıktan sonra sürekli bir düşüş trendi içindeydi, ancak o zamandan beri dirençten dönüşen destek seviyesinden 0 $ ‘dan sıçradı. 000028.

Kendinden menkul bir dogecoin rakibi olan Shiba Inu, daha geniş kripto piyasasının göğüs projeleri ve yam jetonları gibi gıda temalı madeni paraların akını gördüğü 2020 yılının ortalarında kuruldu. O zamanlar birçok kişi tarafından, birdenbire ortaya çıkan birçok memecoin projesinden biri olarak yazıldı.

Ancak bu, shiba inu’nun erken yatırımcılar için en iyi performans gösterenlerden biri olmasını engellemedi.

Token fiyatları %153.857.000 fırlayarak 0$ gibi rekor bir yüksek seviyeye ulaştı. 00008616 Ekim 2021’de en düşük 0$’a kıyasla CoinGecko’dan alınan verilere göre, Kasım 2020’de 000000000056. Shiba inu, Ekim 2021’de piyasa değeri ile kripto para birimlerinin zirvesine bile girdi ve o sırada birkaç saatliğine dogecoin’i bile geride bıraktı.

Shiba Inu’yu bir memecoin oyunundan uzaklaştırmak

Shiba Inu’nun geliştiricileri, 2021’de yeni teknik hizmetler sunmak için 2020’de ağırlıklı olarak memecoin anlatısından uzaklaşmaya çalıştı, bu da topluluğun benimsenmesini ve fiyatları artırmaya yardımcı oldu.

2021’in başlarında, merkezi olmayan borsa ShibaSwap’ın piyasaya sürülmesiyle birlikte stake ve borç verme gibi merkezi olmayan finans (DeFi) hizmetleri getirildi. DeFi, kullanıcılara borç verme, ticaret ve borç alma gibi hizmetler sunan merkezi aracılar yerine akıllı sözleşmelere dayanan bir finansal sistemi ifade eder.

Sonra Aralık 2021’de, projenin takma adlı kurucusu ‘Ryoshi’, daha geniş kripto pazarındaki metaverse projelerinin ve uygulamasının son trendini takiben Oshiverse adlı Shiba Inu merkezli bir metaverse geliştirmenin oyunda olduğunu söyledi. Oshiverse, Shiba Inu için Ethereum’un üzerine inşa edilmiş bir katman 2 çözümü olan Shibarium’a dayanacaktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.