Alt Coin

Balinalar, Ralli Öncesinde Çantalarını Bu Altcoin ile Dolduruyor!

Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için birinci uygun yapılandırılmış, kullanımı kolay platform olan Polygon (MATIC), Web 3 planlarını desteklemek için teşebbüs sermayesi şirketi Sequoia Capital India tarafından yönetilen bir yatırım cinsinde kısa müddet evvel 450 milyon dolar topladı. Bu haberin akabinde altcoin balinaları faal bir biçimde bu altcoin’i çantalarına eklemeye başlamış üzere görünüyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Polygon’a yapılan yatırım, altcoin balinalarını harekete geçirdi

Yaklaşık 13 milyar dolarlık bir piyasa bedeli olan Sequoia Capital India, Ethereum ölçeklendirme tahlilleri portföyünü agresif bir formda genişletirken ve daha büyük geliştirici ekosistemini çekmek için çalışırken, Polygon yeni bir teşebbüs finansmanı çeşidinde 450 milyon dolar topladı. Sequoia Capital India, Polygon’un birinci büyük finansman cinsini yönetti. Tiger Küresel ve SoftBank’ın yanı sıra Galaxy Digital, Republic Capital, Makers Fund, Alameda Research, Alan Howard, Dune Ventures, Alexis Ohanian’s Seven Seven Six, Steadview Capital, Unacademy, Elevation Capital, Animoca Brands, Spartan Fund, Dragonfly Capital, Variant Fund, Sino Küresel Capital ve Kevin O’Leary de özel token alımına katıldı.

Haberin akabinde Ethereum balinaları faal hale geldi ve büyük yatırımcılar token için bir sonraki “boğa koşusu” başlamadan evvel çantalarını MATIC ile doldurmaya başladı. WhaleStats tarafından sağlanan bilgilere bakıldığında, iki Ethereum balinasının 4 süreçte 13.7 milyon dolar kıymetinde toplam 6.8 milyon MATIC biriktirdiği görülüyor. 655. en büyük Ethereum balinası, tek bir süreçte 8.080.000 dolar bedelinde 4 milyon MATIC satın aldı.

MATIC, balina cüzdanındaki en büyük ikinci yatırım oldu

Bu süreçten kısa bir müddet sonra, şu anda 290. en büyük balina olarak sıralanan öteki bir balina, birinci sürecinde 902.990 MATIC olmak üzere üç alım gerçekleştirdi ve toplamda 5.6 milyon dolar kıymetinde 2.8 milyon MATIC satın aldı. İkinci balinanın datalarına nazaran MATIC, Ethereum’dan sonraki ikinci en büyük holding üzere görünüyor. Bu balinanın cüzdanında ortalama 2 dolarlık fiyat karşılığı satın aldığı 4.2 milyon dolarlık token bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.