Alt Coin

Balinalar, Taraflarını Bu Altcoin’lere Çevirdi: Alım Yapıyorlar!

Kripto para süreçlerini inceleyen bir platform olan WhaleStats datalarına nazaran bir Ethereum (ETH) balinası, bir altcoin projesinden yüklü bir alım yaptı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

WhaleStats: Balinalar bu altcoin projelerine gözünü dikti

Balina izleme platformu WhaleStats’tan elde edilen yeni bilgiler, 105. sıradaki Ethereum balinasının tek bir süreçte 637.14 milyon dolar pahasında 15.720.427 FTX Token’ı (FTT) satın aldığını gösteriyor. FTX Token; vadeli süreçler, kaldıraçlı tokenlar ve tezgah üstü ticaret için hizmet sunan bir kripto para ünitesi türev ticaret platformu olan FTX’in utility tokenıdır. Balinanın devasa süreci, FTT’yi son 24 saat içinde ortalama 637.149 dolarlık satın alım ölçüsüyle en büyük 1.000 Ethereum cüzdanı ortasında en çok satın alınan tokenların doruğuna çıkardı.

FTT’nin akabinde balinaların en çok satın aldığı altcoin’ler ortasında, 1:1 oranında Ethereum’u temsil eden bir kripto varlık olan Wrapped Ethereum (WETH), stablecoin Tether (USDT) ve Ethereum’un kendisi, ETH yer alıyor.  Bu altcoin’lerin satın alım ölçüleri ise sırasıyla şöyle: 132.682 dolar, 42.230 dolar ve 30.641 dolar.

Ethereum hariç, FTT şu anda tanınan göğüs coin Shiba Inu’yu (SHIB) geride bırakarak birinci 1.000 ETH adresi ortasında en büyük toplam ABD doları pahasına sahip token oldu. Yazım sırasında, en büyük Ethereum balinaları toplu olarak 1.49 milyar dolar bedelinde FTX’e sahip üzere görünüyor. Bu ortada, tıpkı yatırımcı kümesi toplamda 1.17 milyar dolar bedelinde SHIB’e sahip. Ethereum balinalarının şu anda büyük ölçülerde tuttuğu öteki coin’ler ortasında USD Coin (USDC), Tether ve OKEx’in mahallî kripto parası OKB yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.