Alt Coin

Balinalar ve Yatırımcılar Cardano’ya Koşuyor! “Fiyat Zıplayabilir”

Son günlerde Cardano kıymetli bir satın alma baskısı altında. Datalar, piyasadan gelen ilgide değerli bir artış gösterdiğinden, Cardano yükseliş eğilimine bağlı olabilir. Cardano, 1 dolarda güçlü bir destek bulmuş üzere görünüyor. Analistler satın alma baskısı devam ederse, ADA 1,60 dolara yükselebilir görüşünde. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Cardano fiyatı zıplayabilir

Yatırımcılar ADA’yı düşük fiyattan biriktiriyor üzere görünüyor. Analist F. Insane’e nazaran on-chain bilgiler, satın alma baskısının tüm vakitlerin en yüksek düzeyinde olduğunu gösterirken, Cardano daha fazla kayıpları önleyebilecek sağlam bir takviye düzeyi oluşturdu. Cardano, bir kopuş için üst hakikat baskı topluyor üzere görünüyor. ADA, 2 Eylül 2021’de ATH‘si olan 3.16 dolara ulaştığından bu yana sert bir düşüş yaşadı. Akıllı kontrat blockchaini, kâr almadaki kıymetli artış nedeniyle piyasa pahasının yaklaşık %71 düştüğünü gördü. Lakin, kenarda kalan yatırımcılar artık indirimli token biriktirmek için düşüşten yararlanıyor üzere görünüyor.

Santiment‘ten elde edilen on-chain datalar, 10.000 ila 1 milyon ADA ortasında tutan adreslerin 15 Aralık 2021’den bu yana %15.000 arttığını gösteriyor. O vakitten bu yana yaklaşık 3.900 büyük cüzdan oluşturuldu ve bu da perakende yatırımcılar ortasında ilginin arttığına işaret ediyor. Satın alma siparişlerindeki kıymetli artış, Cardano’nun istikrarlı bir takviye duvarı oluşturmasına yardımcı oldu. IntoTheBlock’un IOMAP modeli, 340.000’den fazla adresin daha evvel yaklaşık 1 dolar fiyatla 7.65 milyar ADA aldığını gösteriyor. Analiste nazaran talep bölgesi, satış baskısındaki rastgele bir ani yükselişi absorbe etme gücüne sahip olabilir ve fiyatların 1,20 dolara, hatta 1,60 dolara yükselmesine müsaade verebilir. Oranlar boğaları destekliyor üzere görünse de, rastgele bir değerli hareket 1 dolarlık dayanak düzeyine dayanıyor. Bu bariyerin altında belirleyici bir günlük kapanış, piyasada panik yaratarak yatırımcıları konumlarının boyutunu küçültmeye teşvik edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.