Alt Coin

Balinalar Yeni Avlarını Belirledi: Bu Altcoin’ler Listede!

Tanınan kripto para borsası Coinbase’in listeleme duyurusunun akabinde bir altcoin, balinaların ilgisini çekmiş üzere görünüyor. Render Token (RNR), Coinbase’in 2 Şubat’tan itibaren kullanıma sunulduğunun haberini vermesiyle RNDR, balinaların süreçlerini inceleyen WhaleStats’te yerini aldı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Altcoin RNDR, balina cüzdanlarına girdi

Render, Perşembe günü en büyük 1.000 Ethereum balinası ortasında en çok satın alınan beşinci token oldu. En güçlü kripto yatırımcıları, 24 saatlik bir mühlet içinde 2.171 dolar pahasında ortalama 616 RNDR coin satın aldı. WhaleStats’e nazaran balinaların odağında Decentraland (MANA), Polymath (POLY), Polygon (MATIC), Axie Infinity (AXS), Curve DAO Token (CRV) da vardı.

Balinaların kelam konusu ilgisi, Coinbase’in coin’i listelemesinin akabinde geldi. Render, borsanın duyurusunun akabinde 2.50 dolar düzeylerinden 4.07 dolara çıktı. Yazım sırasında 1.9’luk bir düşüş ile 3.48 dolardan süreç görse de bir haftalık ve bir aylık getirisi sırasıyla yüzde 37.2 ve yüzde 20.4 düzeylerinde bulunuyor.

Render Token (RNDR) nedir?

RenderToken (RNDR), GPU hesaplama gücüne gereksinim duyan sanatkarları ve stüdyoları GPU yeteneklerini kiralamak isteyen madencilik ortaklarıyla birleştirmeyi amaçlayan, Ethereum Blockchain’inin üzerine inşa edilmiş dağıtılmış bir GPU oluşturma ağıdır. 2009 yılında OTOY, Inc. tarafından tasarlandı. 2017’de piyasaya sürülen RNDR, tıpkı yılın Ekim ayında birinci halka açık token satışını gerçekleştirdi, akabinde Ocak 2018 – Mayıs 2018 ortasında süren ve 1 RNDR fiyatına toplam 117.843.239 RNDR’nin satıldığı özel bir satış periyodunu gerçekleştirdi.

Özel satış devrinde, tokenı erken benimseyenler, beta node operatörleri ve sanatkarlar, 27 Nisan 2020’de halka açık olana kadar ağı oluşturmak ve test etmek için RNDR grubuyla işbirliği içinde çalıştığı RNDR Beta Testnet’e dahil edildi. RNDR, ağdaki sanatkarlar tarafından GPU sağlayıcılarından (node operatörleri) GPU hesaplama gücü alışverişi yapmak için kullanılan bir ERC-20 utility tokenıdır.  RNDR, sanat yapıtında tekniklerin başarılı bir biçimde oluşturulduğunu doğrulamak için manuel ve otomatik proof of work sistemi kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.