Alt Coin

Balinaların Altcoin Sepeti Açığa Çıktı: SHIB ve Bu 10 Coin Var!

WhaleStats Blockchain analitik platformuna nazaran, balinalar olarak hitap edilen en büyük Ethereum cüzdanları, SHIB bakiyelerini saatler içinde 20 milyon dolar büyüttü. Bunun dışında altcoin balinaları FTT, BEST ve OKB üzere borsa token’lerini biriktiriyor. Şimdiki WhaleStats bilgilerini Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Altcoin balinaları Shiba Inu’ya (SHIB) 20 milyon dolar harcadı

WhaleStats’a nazaran, en büyük 1.000 ETH balinası, piyasa pahası sıralamasına nazaran en büyük ikinci göğüs coin olan Shiba’ya 20 milyon dolar daha ekledi. On-chain bilgi platformunun yakın tarihli tweet’ine nazaran, bu balinalar artık SHIB’de 1.793.384.258 dolara sahip. Balinaların SHIB sermayesi, daha evvel yayınlanan tweet’e nazaran 10 Şubat’ta 1.773.025.189 dolardı. Sonuç olarak eskisinden biraz düşüş görülüyor. Tıpkı vakitte SHIB’ın balina cüzdanları ortasındaki hissesi, geçtiğimiz saatlerde WhaleStats tarafından bildirildiği üzere %16,62’den %16,59’a geriledi. Balinalar ayrıyeten 12 milyon dolarlık FTX Token (FTT) topladı ve toplamlarını günün erken saatlerinde 1.728.122.010 dolardan 1.740.836.483 dolara çıkardı. Balinalar ortasında MATIC stoğu da kıymetli ölçüde genişledi.

Balina cüzdanları bu altcoin projelerinden oluşuyor

Bugün WhaleStats’ın paylaştığı ikinci bir tweet, şirket ölçeğinde 305 puan alan bir ETH balinasının iki süreçte 2,830,056 dolar pahasında 1.407.988 MATIC satın aldığını ortaya koyuyor. SHIB dışında, en büyük 1.000 ETH balinasının sahip olduğu en tanınan kripto para üniteleri MATIC, LINK ve FTT. WhaleStats bilgilerine nazaran balinalar en fazla aşağıdaki altcoin projelerini tutuyor.

 1. Shiba Inu (SHIB)
 2. FTX Token (FTT)
 3. OKB (OKB)
 4. Bitpanda Token (BEST)
 5. Crypto.com (CRO)
 6. Decentraland (MANA)
 7. Polygon (MATIC)
 8. Gala Games (GALA)
 9. Bitrue Coin (BTR)
 10. Chainlink (LINK)
 11. The Sandbox (SAND)

SHIB, DOGE, Bitcoin ve başka kriptolar ödeme prosedürü olarak ekleniyor

Nasdaq listesinde yer alan bir firma olan IZEA Worldwide, çeşitli tanınan kripto para ünitelerini ödeme olarak kabul etmeye başladı. Liste, göğüs coin’lerden Shiba Inu ve DOGE’nin yanı sıra piyasa devleri Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’i içeriyor.

IZEA, YouTube, Instagram ve TikTok fenomenlerinin ve öbür yetenekli içerik oluşturucuların hünerlerini ve malzemelerini satabilecekleri dünya çapında bir market. Bu sitedeki birçok kripto fenomeni, kripto para ünitelerinin ödeme prosedürü olarak kullanılması konusunda dayanak verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.