Alt Coin

Balinaların En Çok Aldığı Altcoin’ler Aşikâr Oldu: İşte Liste!

Derin cepli kripto yatırımcıları, piyasa toparlanmasının ortasında Ethereum ölçeklendirme tahlili Polygon (MATIC), Loopring (LRC) ve öteki küçük sermayeli altcoin projelerini avlıyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Balinalar, gözlerini mailyarder dayanaklı bu altcoin projesine dikti!

WhaleStats’tan gelen yeni bilgiler,  MATIC sağlıklı fiyat rallilerinden keyif aldığı için, kripto paranın son 24 saat içinde en zengin Ethereum sahipleri ortasında tanınan olduğunu gösteriyor. MATIC, balina tahtasında bir numaralı süreç gören token olarak LINK’in yerini aldı.

Ethereum balinaları Cuma günü MATIC’i nizamlı aralıklarla milyon dolarlık alımlarla satın aldı. Var olan dördüncü en büyük Ethereum balinası, yaklaşık 4,73 milyon dolara 2.838.000 MATIC satın aldı. Başka bir süreçte, bir balina 2 milyon dolar pahasında MATIC tokeni satın aldı. Üçüncü bir balina, başka bir süreçte 1,5 milyon dolar pahasında MATIC satın aldı.

Ethereum balinalarının son yedi gün içinde en çok satın aldığı altcoin’ler!

Ethereum balinalarının son yedi gün içinde en çok satın aldığı en âlâ tokenlerin listesine bakıldığında MATIC, ortalama 41.220 dolarlık alım ölçüsüyle beşinci sırada yer alıyor. Ethereum balinaları yedinci sırayı Loopring’e (LRC) veriyor. Loopring, herkesin sıfır bilgi (ZK) delillerini kullanarak Ethereum ağında borsa oluşturmasına müsaade vermeyi amaçlayan bir Ethereum tokenidir.

Render Token (RNDR), ortalama 7.197 dolarlık satın alma meblağıyla sekizinci sırada yer alıyor. RNDR, çağdaş bir GPU’ya sahip herkesin tokenler karşılığında sürece gücüne katkıda bulunmasına müsaade vermeyi ve buna karşılık sanatkarlar, dizayncılar ve araştırmacılar için GPU hesaplamasının ölçeğini ve kullanılabilirliğini artırmayı amaçlamaktadır.

Balinaların avladığı kripto paraların listesi!

Dokuzuncu sırada yer alan Sushi (SUSHI), merkezi olmayan borsa SushiSwap‘ın mahallî tokenidir. Ortalama olarak, ETH balinaları son yedi gün içinde 6.735 dolar bedelinde SUSHI satın aldı. Listedeki başka kripto paralar, Ethereum’un kendisini ve bir dizi sabit kripto parayı içeriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.